WyLuzzuj się na Fest! Buslav i VooVoo na Polu Mokotowskim

Lolek Luzz Fest – muzyka, wyśmienite jedzenie i malownicze sąsiedztwo zieleni – wszystko w samym środku Pola Mokotowskiego.

Wiosna to idealna pora na porządki, ale przede wszystkim dobry powód na znalezienie czasu dla siebie i najbliższych. Warto spędzić pierwsze ciepłe dni przy wspólnym grillu, w towarzystwie rodziny i przyjaciół, pośród rozkwitającej przyrody.

Jak co roku, do tego typu rozrywki zachęca organizowany już po raz jedenasty LOLEK LUZZ FEST. Impreza muzyczna odbędzie się 15-go i 16-go maja w Pubie Lolek na Polu Mokotowskim.

Pierwszego dnia wystąpi Buslav – multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów.
Debiutancki album Buslava był dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku i Album Roku Pop, swoje miejsce znalazł także w promocji IV sezonu popularnego serialu TVN – “Druga Szansa”.

Drugiego dnia na Lolkowej scenie gościć będziemy VooVoo – jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski – kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista.

Muzyka łagodzi obyczaje, a do tego na świeżym powietrzu? Na pewno koi nerwy, relaksuje i poprawia humor. Sprawia, że chociaż na chwilę możemy oderwać się od spraw przyziemnych, przestać myśleć o obowiązkach, problemach, pracy… Nie samą pracą człowiek żyje.

Szykuje się wspaniała okazja do dobrej zabawy.

LOLEK LUZZ FEST vol. 11
15. maja (środa) – Buslav
16. maja (czwartek) – VooVoo

PUB LOLEK
ul. Rokitnicka 20, (Pole Mokotowskie), godz. 21:00
Wstęp wolny

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze