XXVII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Zawsze chciałeś zapytać ulubionego podróżnika o szczegóły jego wypraw? A może poznać się z ludźmi, którzy już przełamali impas i realizują swoje podróżnicze pasje? Marzą Ci się wczasy na Malediwach? To wszystko masz na wyciągnięcie ręki! Jest tylko jeden warunek: nie może zabraknąć Cię na XXVII Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się 21-23 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

O fascynujących wyprawach w konnym siodle, kajakiem, szybowcem czy na nartach będzie można posłuchać i porozmawiać w „Strefie podróżników” podczas XXVII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Sposoby, w jaki znani podróżnicy realizują swą pasję, niejednokrotnie zaskakują, ale także często motywują do poszukiwań własnej drogi poznania i odwiedzenia najciekawszych zakątków Ziemi. Kto wie, być może tym razem odwiedziny na TT Warsaw odkryją dla ciebie świat na nowo? Na tegorocznej imprezie gośćmi specjalnymi opowiadającymi o swoich doświadczeniach i sposobach na podróżowanie będą m.in.: Aleksander Doba, Dorota i Jarek Kowalscy, czyli Szalone Walizki, Ewa Chojnowska-Lesiak, autorka bloga Szpilki w plecaku, Monika Ścibor, Marcin Glądała i Paweł Wach z Klubu Podróżników Soliści, Tomasz Habdas W Szczytowej Formie, Jakub Juszyński i Jacek Jasiński.

To jednak nie koniec rewelacji przygotowanych dla zwiedzających. Czy nie myślałeś nigdy o egzotycznych wakacjach, gdzie pochylone nad taflą lazurowego oceanu palmy wyrastają wprost z białopiaskowej plaży, a rafa koralowa otacza piaskową lagunę? Możesz tego doświadczyć na własnej skórze – wraz z osobą towarzyszącą! Podczas Targów TT Warsaw można bowiem wziąć udział w konkursie „Wygraj wczasy na Malediwach”, na który zapraszają organizator targów – MT Targi Polska wraz z Partnerem tegorocznej edycji – biurem podróży ITAKA. Szansę na wygraną ma każda osoba pełnoletnia, która odwiedzi imprezę i przystąpi do zabawy. Chyba nie można życzyć sobie lepszego zakończenia roku!

Podczas tegorocznych Targów TT Warsaw znajdziesz ponadto oferty wyjazdów weekendowych, zimowych oraz wakacyjnych, oferowane przez 450 wystawców z ponad 50 krajów.

—–

WSTĘP NA TARGI jest bezpłatny – ZAREJESTRUJ SIĘ >> link
Rejestracja nie dotyczy dzieci, które mogą zwiedzać Targi pod opieką osób dorosłych.

21 listopada – dzień branżowy
22-23 listopada – dni dla wszystkich zwiedzających
GODZINY OTWARCIA 10:00 – 17:00

—–

Wśród podróżników, z którymi będzie można się spotkać podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2019, znajdą się:

Aleksander Doba, człowiek – legenda za życia. Latał szybowcami, skakał ze spadochronem, ale największy rozgłos przyniosły mu samotne wyprawy kajakiem przez Atlantyk, który pokonał… trzykrotnie! Zdobył tytuł Podróżnika Roku 2015 według pisma National Geographic, a 25 marca 2018 roku ukazał się artykuł o nim z fotografią na pierwszej stronie w „The New York Times Magazine”.

Szalone Walizki, czyli Dorota i Jarek Kowalscy. Podczas wyjazdów aktywnie spędzają czas, nurkując i robiąc zdjęcia. Kochają dobrą kuchnię. Już dwukrotnie znaleźli się w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów – według Jasona Hunta, za lata 2017 i 2018. Zasiadają
w zaszczytnej Galerii Wschodzących Gwiazd. Są finalistami konkursu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2018, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną, gdzie zostali wyróżnieni za jakość treści i film.

Szpilki w plecaku – Ewa Chojnowska-Lesiak. Autorka bloga szpilkiwplecaku.pl, pilot egzotycznych wycieczek zagranicznych. Najlepiej czuje się wśród prostych ludzi i dzikiej natury Afryki Równikowej: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii, na dramatycznie niebezpiecznym raftingu na Białym Nilu. Nie boi się wyzwań i przekraczania granic swojej wytrzymałości, co pokazała w programie Polsatu Wyspa Przetrwania. Jest Laureatką Nagrody Specjalnej Plebiscytu #Hashtagi Roku 2018 See Bloggers. W rankingu Jasona Hunta najbardziej wpływowych blogerów 2018 roku znalazła się w brązowej dziesiątce. Występuje także jako ekspertka w programach publicystycznych w radio i telewizji na temat podróży, w tym TravelChannel „Subiektywny Ranking Naj”.

Monika Ścibor – liderka Klubu Podróżników Soliści. Śpi na walizkach, spędzając w podróżach po całym świecie większą część roku. Solistowe szlaki przeciera jednak przede wszystkim w krajach Ameryki Łacińskiej. Poszukuje ciekawych spotkań z ludźmi i wyjątkowych tradycji – jak Święto Zmarłych w Meksyku czy Karnawał w Brazylii. Podczas prelekcji opowie o premierowej wyprawie właśnie do tego jednego z największych państw świata, m.in.: spotkań z delfinami rzecznymi, karnawale w Rio czy spaniu na hamaku w amazońskiej selwie i na plaży.

Paweł Wach – jego królestwem jest marketing w Klubie Podróżników Soliści, do którego dołączył po samotnej wyprawie do Azji w 2017 roku. Destynacje wypraw wybiera przez pryzmat lokalnej kuchni, dlatego jednym z jego ukochanych kierunków są właśnie kraje azjatyckie. W życiu potrzebuje nieustannie nowych bodźców, sajgonek i wyzwań, więc najszczęśliwszy czuje się w podroży. Podczas prelekcji opowie o swojej magicznej wyprawie do Iranu i odpowie na często zadawane pytania na temat tego kraju.

Marcin Glądała – projektowanie eventów i realizacja podróży to jego żywioł. Prywatnie zakochany w żonie, w Islandii, w Manchesterze United, w Belli (Mały Munsterlander) oraz w progresywnym rocku. W zaciszu domowym często widziany z gitarą. Amator gotowania. W podróżach szuka przestrzeni, majestatycznych widoków i przyrody – z tego względu wybranką jego serca na zawsze pozostanie Islandia. Po ostatniej przygodzie w USA, w kolejną intensywną podróż udał się do Japonii – nastawiony na jak największe poznanie tego kraju i jego kultury, o których opowie podczas spotkania z gośćmi Targów TT Warsaw.

W Szczytowej Formie Tomasz Habdas. Jednym słowem: kocha góry! Tej miłości nagromadziło się tak dużo, że w pewnym momencie powstał projekt W Szczytowej Formie, czyli platforma do dzielenia się pasją, ale przede wszystkim ogromną radością, jaką dają góry. Tomasz Habdas urodził się i wychował w sercu Beskidów – Żywcu i dlatego też Beskid Żywiecki, Śląski i Mały są dla niego szczególnym regionem. Według niego w każdych górach można odnaleźć coś szczególnego i niesamowitego, dlatego nie lubi pytań o to, które z nich lubi najbardziej: Beskidy są tak samo piękne jak Tatry. Tatry są tak samo cudowne jak Bieszczady, a te niczym nie ustępują swoim kolegom z Małej Fatry.

Jakub Juszyński. Często podróżuje. Poznaje świat i eksploruje bliższe i dalsze zakątki. Lubi swój region i Polskę. Często można spotkać go też w Czechach, ale inne kraje i kontynenty również stanowią dla niego łakomy kąsek. Często zbacza z wydeptanych ścieżek, aby jeszcze lepiej poznać lokalną kulturę, ludzi i smaki. Najczęściej w podróży sam lub z żoną i córką. Chętnie swoimi poradami i relacjami dzieli się z innymi na żywo i w Internecie!

Jacek Jasiński konno przez świat. Rocznik ’73, z wykształcenia architekt i archeolog, z zamiłowania koniarz i podróżnik. Od lat, czasem samotnie, a czasem z żoną i dzieciakami włóczy się konno bocznymi drogami wielu krajów Europy i Azji. Hoduje konie rasy kabardyńskiej, którym poświęca każdą wolną chwilę między podróżami.

Grzybu

Komentarze