Zawody o tytuł Wolskiego Pączusia 2017

Zawody o tytuł Wolskiego Pączusia 2017

Zawody o tytuł Wolskiego Pączusia stają się powoli lokalną tradycją. W tym roku już po raz piąty największe pączkoluby i pączkocholicy zmierzą się w zawodach jedzenia pączków na czas. Zapisy trwają do 14 lutego do godz. 14:00.

Zawody odbędą się oczywiście w Tłusty Czwartek 23 lutego o godz. 18 w sali sesji Urzędu Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90. Aby otrzymać tytuł Wolskiego Pączusia 2017 trzeba w jak najkrótszym czasie zjeść pięć pączków. – Obecny rekordzista w 2015 roku uzyskał wynik 1 min. 18 sek. Pobić ten wynik będzie niezwykle trudno, ale wszystko jest możliwe – mówi Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Wola. Nowością tegorocznej edycji będzie rozgrywanie zawodów w dwóch kategoriach – kobiet i mężczyzn.

Zdobywcy tytułu otrzymają pamiątkowy dyplom, stos pączków oraz zestaw upominków Dzielnicy Wola. Fundatorem pączków i partnerem zawodów jest znana w całej Warszawie Pracownia Cukiernicza „Zagoździński”.

Chętnych zapraszamy do zapisów: mailem na adres wolski.paczus@um.warszawa.pl lub telefonicznie na nr (22) 443 56 17 (pn-pt w godz. 8:00-16:00). W treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko, wiek oraz nr telefonu do kontaktu. Zapisy trwają do 14 lutego do godz. 14:00. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze