Zwężona wschodnia jezdnia ul. Modlińskiej przy ul. Elektronowej

Zwężona wschodnia jezdnia ul. Modlińskiej przy ul. Elektronowej

Od 13 lipca do 14 sierpnia zwężona będzie wschodnia jezdnia ul. Modlińskiej w rejonie ul. Elektronowej.

Zamknięty dla ruchu będzie prawy pas jezdni wschodniej ul. Modlińskiej na długości ok. 350 m za ul. Elektronową. Ruch w kierunku Tarchomina będzie prowadzony dwoma pasami.

Zamknięty zostanie wjazd z ul. Modlińskiej do centrum handlowego przez rondo oraz wyjazd w kierunku Tarchomina. Wjazd i wyjazd z ul. Elektronowej pozostanie bez zmian.

Utrudnienia związane są z przebudową przez GDDKiA Trasy Armii Krajowej do parametrów drogi ekspresowej S8.

Zakres prac to m.in. zmiana szerokości jezdni głównych, połączenie istniejących i projektowanych węzłów na Trasie AK w następujące zespoły: zespół węzłów: Powązkowska – Broniewskiego – Marymoncka, zespół węzłów: Wisłostrada – Modlińska, budowa i przebudowa jezdni zbierająco-rozprowadzających, przebudowa lokalnego układu komunikacyjnego, budowa ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych.

Rozbiórce i ponownej odbudowie w tej samej lokalizacji podlegać będzie 16 obiektów, natomiast w sumie – obiektów mostowych odbudowywanych oraz nowobudowanych – w inwestycji będzie 33, w tym kluczowy Most gen. S. Grota–Roweckiego. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na październik 2015 r.

Wykonawcą prac jest firma Metrostav Polska SA.

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze