25. Piknik Olimpijski

Jubileuszowy, 25. Piknik Olimpijski, odbędzie się w sobotę 25 maja 2024 roku, na terenie Parku Kępa Potocka (Warszawa, Żoliborz, rejon ul. Gwiaździstej oraz Wisłostrady – vis a vis Centrum Olimpijskiego PKOl), tradycyjnie w godzinach 12:00-18:30.

Już od ponad ćwierć wieku największa i prawdopodobnie najważniejsza impreza sportowo-rekreacyjna w Warszawie, Polsce i kto wie czy nie w Europie, zaszczepia sportowy tryb życia, pokazuje różnorodność sportów, ale i umożliwia spotkania z polskimi medalistami olimpijskimi tysiącom odwiedzających Piknik Olimpijski. W tym roku świętujemy jego 25-lecie!

Program sportowy Pikniku w tym roku obejmie blisko 50 stanowisk popularyzujących różnorodne formy ruchu i dyscyplin sportowych, aktywny i prozdrowotny tryb życia, a także – rowerową sztafetę z Tokio do Paryża, rodzinne wyścigi kajakami, rywalizację na deskach sup i na ergometrach, a także turniej bokserski, czy festiwal food tracków.

W tym roku gościć będziemy ich ponad setkę. Przyjadą z całej Polski, a nawet spoza granic naszego kraju. Każdego roku to zacne grono podczas Pikniku rozdaje tysiące autografów i ustawia się do tysięcy zdjęć. Jak co roku będą wyróżniać się ubiorem, więc łatwo ich rozpoznacie.

Zapraszamy w sobotę 25 maja. Start w samo południe. Wstęp wolny! Nikogo nie powinno tam zabraknąć.

Gwiaździsta 1, 01-001 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze