8. Festiwal Rodzinny

🥳𝐙𝐀𝐏𝐑𝐀𝐒𝐙𝐀𝐌𝐘 𝐍𝐀 𝟖 𝐅𝐄𝐒𝐓𝐈𝐖𝐀𝐋 𝐑𝐎𝐃𝐙𝐈𝐍𝐘❗️🥳
Który odbędzie się już 26 maja 2024 r. w godzinach od 11:00 do 16:00 na stadionie Polonii Warszawa im. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego przy ulicy konwiktorskiej 6.
Festiwal Rodziny to cykliczne wydarzenie, zainicjowane przez Fundacje A.R.T. w 2014 roku z myślą o zacieśnianiu rodzinnych więzów. Zapraszamy was i wasze pociechy do wspólnego spędzania czasu. Budowania pozytywnego wzorca rodziny, która działa razem jak zgrana drużyna. Pokażemy wspólnie, że można to osiągnąć bez dużych wydatków. Wystarczą drobne zmiany w codziennym stylu życia.
Nie może Was tam zabraknąć ‼️
Na Festiwalu Rodziny będzie pełno atrakcji dla całych rodzin: warsztaty manualne, kreatywne, ruchowe, eksperymenty, tworzenie pysznych lizaków i ciastek. Będzie można posadzić własną roślinkę, namalować obrazek i zbudować konstrukcje z klocków.
A w samo południe sprawdzimy Wasza kondycję, chcemy razem z Wami pobić rekord skakania na skakankach i to nie byle jakich, bo świecących.
Będzie również możliwość skorzystania z porad specjalistów ds. dietetyki i psychologów. Chętni będą mogli zarejestrować się do bazy dawców szpiku. Będzie można sprawdzić swój wzrok i wziąć udział w konkursach i wspólnych zabawach, oczywiście z nagrodami.
Oczywiście nie zabraknie także pysznego jedzenia, które można będzie zakupić w strefie Gastronomicznej, które między innymi podawać będzie Czarna Koszula Sports Bar. 🙌
Wstęp dla uczestników jest bezpłatny‼️ Zapraszamy do darmowej rejestracji.
🚗Parking na terenie stadionu płatny 10 PLN. 🚗
Festiwal Rodziny współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.
Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa, Polska
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze