9. urodziny Centrum Handlowego Marywilska 44

W sobotę, 15 czerwca br. będziemy świętować 9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Z tej okazji część parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44, który na co dzień liczy 4,5 tys. miejsc, zmieni się w raj dla fanów muzyki disco polo. Start imprezy o godz. 12:00.

Lista artystów, którzy zagrają 15 czerwca br. na urodzinowej imprezie wygląda imponująco. Na scenie zobaczymy zespoły: Piękni i Młodzi , Playboys , Zespół After Party , Power Play oraz Łobuzy. Jest to niezaprzeczalna czołówka branży disco polo. Imprezę niezmiennie poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizji Polo tvEdyta Folwarska i Maciej Smoliński.

W programie imprezy jest również finał IV edycji Przeglądu Młodych Talentów MARYWILSKA 44, którego celem jest promocja debiutujących artystów sceny disco polo. Pięć zespołów wyłonionych w I etapie konkursu, powalczy o zwycięstwo podczas urodzinowej imprezy i zaprezentuje zgromadzonej publiczności swoje najlepsze hity. Pod tym linkiem możecie zagłosować na najlepszy zespół IV Przeglądu Młodych Talentów: https://www.marywilska44.com/konkurs/

Jednak nie tylko miłośnicy muzyki znajdą tego dnia coś dla siebie. Sklepy, które mieszczą się w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 oraz Parku Handlowym MARYWILSKA 44 przygotują dla klientów specjalne oferty handlowe oraz urodzinowe mega rabaty i promocje, które będą dostępne przez cały dzień. Najmłodsi z kolei będą mogli spędzić miło czas w specjalnie zorganizowanej strefie dziecięcej, gdzie czekać będą na nich dmuchane zjeżdżalnie i kule oraz mechaniczny byk rodeo. Będzie też rzecz jasna niezwykle popularne i uwielbiane przez dzieci malowanie buziek, a także stoiska z watą cukrową, lodami, lemoniadą oraz balonami i zabawkami.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze