BEATA ORBIK – koncert premierowy

BEATA ORBIK - koncert premierowy

Koncert będzie pierwszą okazją, by usłyszeć muzykę Beaty – nie tylko na żywo, ale w ogóle. Beata wykona premierowo swoje autorskie utwory z nadchodzącej EPki dodatkowo uświetniając wydarzenie pokazem debiutanckiego teledysku, który będziecie jako jedyni mogli zobaczyć przedpremierowo.

Usłyszymy sporo kolorowej muzyki – oczywiście na żywo, z zespołem! – skrojoną pod taniec, zabawę, ale i ubraną w niebanalną warstwę tekstową.

BEATA ORBIK

Kiedy w 2014-tym roku Beata Orbik stanęła na scenie w ATM, by spróbować swoich sił w programie The Voice of Poland, efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania – każdy z trenerów odwrócił się w fotelu, pragnąc mieć ją w swojej drużynie. Program pozwolił jej przekuć pasję w codzienność – i tak od trzech lat Beata, absolwentka Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie, współpracuje z Marią Sadowską przy jej koncertach, jednocześnie tworząc własną muzykę, ucząc się tańca oraz pieczołowicie planując rozpoczęcie swojej kariery. Teraz w końcu nadszedł odpowiedni moment. Mając na koncie kilka gotowych piosenek oraz ukształtowaną samoświadomość artystyczną, pora pokazać się światu!

MUZYKA

Chociaż na swoim kanale na YouTube Beata wykonuje piosenki w aranżacjach akustycznych, jej własna twórczość to bardziej elektroniczne brzmienia. Muzykę Beaty można opisać krótko jako – „pop”. Jednak pod tym terminem w jej przypadku kryją się wpływy ze świata R&B, hip-hopu, muzyki elektronicznej, czy nawet dancehallu. Współpraca Beaty z producentem muzycznym Andrzejem Pieszakiem szybko przyniosła oczekiwane efekty. Jej debiutancki singiel nosi tytuł „Gang Złych Dam” i ukaże się już wkrótce, jako część EP.

Wpadajcie!

WSTĘP WOLNY
8 grudnia 2017
19.00
Okęcka Sala Widowiskowa ul. 1 Sierpnia 36a

Grzybu

Komentarze