Bezpłatne badania dla matek i córek z okazji Dnia Matki

Bezpłatne badania dla matek i córek z okazji Dnia Matki

Podaruj prezent sobie i swojej mamie. Szpital Solec zaprasza w Dniu Matki, 26 maja, na bezpłatne badania kontrolne i konsultacje medyczne do Przychodni Przyszpitalnej przy ul. Solec 99.

W ramach specjalnego dnia w godzinach od 8.00 do 20.00 szpital zaprasza na: USG piersi, cytologię, oznaczenie markerów nowotworowych, EKG, porady dietetyka, pomiar ciśnienia, oznaczenie poziomu cukru i cholesterolu, naukę samobadania piersi, warsztaty dietetyczne, konsultacje medyczne. Rezerwacja pod nr telefonu: 516 091 045.

Tydzień dla rodziny przy Żelaznej

W dniach 25-30 maja w Centrum Medycznym „Żelazna” obchodzony jest „Tydzień dla Rodziny”, w ramach którego odbędą się bezpłatne konsultacje medyczne, badania laboratoryjne oraz warsztaty przeznaczone dla warszawiaków.

W programie m.in. konsultacje z zakresu ginekologii estetycznej, badanie piersi oraz nauka samobadania i pielęgnacji biustu, ocena wydolności mięśni dna miednicy, masaż niemowląt metodą Shantala, konsultacje dietetyczne oraz spotkanie z położną rodzinną. Dodatkowo wykonamy bezpłatne badania cytologiczne oraz poziomu witaminy D3, TSH i morfologii.  Zapisy w godzinach 12.30-15.30 tel. 600 190 433

W Centrum odbędą się także warsztaty i wykłady – „Powrót do formy po porodzie”, „Rola partnera przy porodzie. Jak pomóc ukochanej w porodzie?”, „Próba porodu”, „I pomoc u dzieci”, „Jak radzić sobie po porodzie, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości – rola położnej rodzinnej”. Zapisy w godzinach 12.00-15.00 tel. 668 308 855
www.facebook.com/szpitalzelazna

Grzybu

Komentarze