Big Cyc i Łydka Grubasa na Bemowie

❤️‍🔥Bemowo najlepszą dzielnicą roku 2023!

Nie mamy wątpliwości, że otrzymaliśmy ten tytuł, dzięki Wam, mieszkańcom i oddanym głosom. Nie spoczywamy na laurach i w podziękowaniu za wsparcie mamy dla was niespodziankę.🔊Pierwszego dnia wiosny zapraszamy do amfiteatru na koncerty zespołów Big Cyc i Łydka Grubasa!🔥

💥21 marca, pierwszego dnia wiosny, rockowo rozpoczynamy sezon koncertów plenerowych w Parku Górczewska.
W czwartek o godz. 19.00 w bemowskim amfiteatrze wystąpią Big Cyc i Łydka Grubasa. To będzie bardzo energetyczne i szalone powitanie wiosny na Bemowie.
🎸🤟Na początek rozgrzeje nas Big Cyc, istniejący od 25 lat i jak sam o sobie pisze “jeden z najdziwniejszych polskich zespołów rockowych”. Grupa powstała w roku 1988 roku w Łodzi kiedy do trzech muzyków reggowej formacji Rokosz, Jacka Jędrzejaka, Jarka Lisa i Romana Lechowicza dołączył student kulturoznawstwa Krzysztof Skiba. Od tamtej pory, do dziś zespół nie zmieniając składu wydał 15 płyt i zagrał 3000 koncertów, a cała Polska potrafi zaśpiewać sztandarowe hity: “Rudy się żeni”, “Berlin Zachodni”, czy “Facet to świnia”.
🎸Po energicznym starcie amfiteatr przejmie .Łydka Grubasa, zespół założony w 2002 roku w Olsztynie, którego muzyka jest mieszaniną rocka, rocka alternatywnego, heavy metali i folku. Grupa wyróżnia się osobliwymi, humorystycznymi i satyrycznymi tekstami. Szykujcie kondycję, bo nie oprzecie się skakaniu pod sceną!
😜Na Bemowie nie uznajemy dnia wagarowicza i liczymy na waszą obecność.
Do zobaczenia pod sceną!
🆓Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona!

Władysława Raginisa, 00-001 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze