CUDowne Brzmienia 2024

Kolejna odsłona CUDownych brzmień – koncertowych czwartków w Cudzie będzie podróżą do alternatywnych brzmień R&B, soulu i hip-hopu. Zainteresowani? No raczej!

30.05.2024
Zapraszamy na koncert Sary! Sara to charyzmatyczna wokalistka, autorka muzyki, tekstów i chórzystka, członkini Warszawskiego składu P.Unity. Na scenie muzycznej działa od lat, występując solowo, a także w składach koncertowych Rasmentalism, Mięthy czy Rosalie. Swoim ostatnim solowym wydawnictwem, płytą „NEOWISE” otworzyła nowy rozdział w swojej karierze, zwracając się ku nurtowi alternatywnego R&B, soulu i hip hopu. W Cudzie zaprezentuje Wam materiał z NEOWISE, a także zupełnie przedpremierowo nowe utwory.
Jeśli jeszcze nie znacie Sary to koniecznie sprawdźcie jej numery:
https://lnk.bio/sara_hermusic
Koniecznie też wpadajcie w czwartek na koncert i zanurzcie się razem z nami w muzyce Sary. Warto!
Do zobaczenia w Cudzie punkt 20:00
06.06.2024
IVO – dziewczyna z bloków, songwriterka, pianistka i trener wokalny.
Do jej fanów należą chłopaki z Pro8l3mu, Kacper HTA, Gibbs i Bisz, po jej sensualnych interpretacjach Interpolu, Iluzji i Poświęcić Wszystko.
W swoich utworach potrafi bezczelnie zaczepić, dać do myślenia, chwalić się swoimi skillami, ale kiedy odpalimy jej najnowszą akustyczną EP CÓRECZKO, istnieje spore prawdopodobieństwo, że zatoniemy we łzach na parę dobrych godzin.
Ostatni czas zaowocował wspólnymi kawałkami z DJ BRK, Moo Latte, czy Namaste aka Ziaja (Fenomen) oraz serią wykonów na żywo pod hasłem Wąskie Biureczko prosto z Żoliborza z udziałem Ryfy Ri i Mady.
12 lipca IVO wystąpi na Męskim Graniu, dlatego publiczność Cudu nad Wisłą ma niepowtarzalną okazję usłyszeć materiał przygotowywany specjalnie na Scenę Ż. Dodatkowo artystka zaprezentuje przedpremierowo dwa kawałki.
Dobra energia, prawda i skrajne emocje – to klimat koncertów IVO. Muzyka, którą tworzy wspólnie z producentem St. Elmo jest fuzją hip-hopowych bitów, house’owego vibu, soulowego śpiewania i słowiańskiej wrażliwości. A głos IVO, zwłaszcza na żywo, działa jak panaceum. Start 20:00
25.07.2024
W kolejnej odsłonie koncertowych czwartków zawita do Cudu zwykły-niezwykły duet: Kobieta i Mężczyzna czyli zespół KiM.
KiM tworzą Edyta Chrzanowska oraz Jacek Chrzanowski. Edytę możecie kojarzyć z zespołu Scary’n’Eddie, w KiM odpowiada za teksty i aranżację wokalu. Jacka możecie znać ze współpracy chociażby z Dawidem Podsiadło czy z kultowego zespołu Hey. Jest on aranżerem, kompozytorem i instrumentalistą.
Ten niezwykły duet zabierze Was w podróż po wysmakowanych brzmieniach i ciekawych tekstach. KiM to opowieść o relacji z drugim człowiekiem i całym wachlarzu emocji, jaki taka relacja może przynieść. Zapraszamy Was do wysłuchania tej opowieści w Cudzie.
Zaczynamy klasycznie o 20:00
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze