Darmowe choinki i Jarmark Bożonarodzeniowy w Atrium Reduta

Darmowe choinki i Jarmark Bożonarodzeniowy w Atrium Reduta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Dyrekcja Centrum Handlowego Atrium Reduta przygotowała wyjątkowe atrakcje dla klientów: Jarmark Bożonarodzeniowy i specjalną promocję – gratisowe choinki w zamian za zakupy w Centrum.

1000 klientów, którzy dokonają zakupów w Atrium Reduta w dniach 16-23 grudnia, będzie mogło otrzymać wybraną przez siebie choinkę zupełnie bezpłatnie. Warunkiem udziału w promocji jest zrobienie zakupów o wartości 150 zł w dowolnym sklepie galerii lub o wartości min. 250 zł w hipermarkecie Carrefour. Aby odebrać nagrodę, można połączyć maksymalnie 3 paragony (w przypadku sklepów znajdujących się w pasażu, muszą to być dowody zakupu z jednego dnia).

– Mamy nadzieję, że to będzie sympatyczna niespodzianka dla Klientów, którzy na miejsce przedświątecznych zakupów zdecydują się wybrać właśnie nasze centrum. Chcemy oszczędzić zarówno czas i pieniądze odwiedzających nas osób – w zamian za zakupy będą oni mogli wybrać sobie jodłę lub świerka i ozdobić nim dom w czasie Świąt, bez konieczności jeżdżenia w jej poszukiwaniu po całej Warszawie. Dodatkowo, w ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele udogodnień, które sprawią, że świąteczne zakupy będą komfortowe i przyjemne – m.in. wyremontowaliśmy toalety i dużą część parkingu podziemnego, jak również uruchomiliśmy szatnię, w której za symboliczną złotówkę można pozostawić swoje okrycie wierzchnie – mówi Agata Szczęsna, dyrektor Atrium Reduta.

A dla poszukujących wyjątkowych i oryginalnych prezentów, nie lada gratka czeka od 17 do 23 grudnia. Na terenie Atrium Reduta odbędzie się wielki Jarmark Bożonarodzeniowy z duszą i sercem. W trakcie jego trwania będzie można zakupić m.in. biżuterię, ceramikę artystyczna, artykuły góralskie, ludowe ozdoby świąteczne, ubranka dziecięce czy wyroby z filcu. Ponadto w ramach kiermaszu odbędą się warsztaty wykonywania własnoręcznych ozdób świątecznych.

Wydarzenie będzie odbywać się w godzinach funkcjonowania Atrium Reduta. Udział w nim jest bezpłatny, a szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia.

Data rozpoczęcia: 16 Grudnia 2015,
Data zakończenia: 23 Grudnia 2015
CH Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze