Darmowy zabieg mikropigmentacji dla osób mających problemy z łysieniem

Darmowy zabieg mikropigmentacji dla osób mających problemy z łysieniem

Firma Pixel Hair w związku ze swoim rozwojem na terenie Warszawy poszukuje chętnych mężczyzn dotkniętych problemem łysienia na darmowy zabieg mikropigmentacji skóry głowy w zamian za zdjęcia (udostępnienie wizerunku na stronę internetową).

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY
Jednym z najnowszych na świecie rozwiązań skutecznej walki z łysieniem jest mikropigmentacja skóry głowy. Nie jest to metoda leczenia a sposób na naturalne zatuszowanie wypadania włosów lub rzadkich włosów. Jest to niechirurgiczny zabieg (tzw. tatuaż medyczny) polegający na delikatnym i bardzo precyzyjnym wprowadzaniu igłą w naskórek odpowiednio dobranych pigmentów naturalnego pochodzenia . Nakłuwane są miejsca głowy objęte łysieniem lub przerzedzeniem włosów . Mikropigmentacja wykonywana jest specjalnie przeznaczonym do tego urządzeniem . W odróżnieniu od zwykłego tatuażu pigment wprowadzany jest dość płytko do wierzchniej warstwy skóry co ma na celu uzyskanie bardzo naturalnego efektu bardzo krótko ostrzyżonych włosów. Efekty zabiegu utrzymują się na głowie od 2 do 3 lat w zależności od indywidualnych cech pacjenta .

Warunkiem otrzymania darmowego zabiegu jest wyrażenie pisemnej zgody na możliwość korzystania z wizerunku osoby przed i po zabiegu.

Szczegóły omawiane są na spotkaniu po wcześniejszym przesłaniu na e-mail zdjęcia głowy która miałaby zostać poddana zabiegowi mikropigmentacji.

Firma Pixel Hair zobowiązuje się do zachowania poufności korespondencji i nie wykorzystywania przesłanych wcześniej zdjęć bez pisemnej zgody klienta.

Osoby zainteresowane zabiegiem prosimy o kontakt w godz. 10:00 – 22:00
tel.: 790 694 473

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze