Dni Bemowa 2023!

🤩Mieliście nadzieję na jeszcze więcej koncertów na Bemowie? My nie mówimy sobie dość😉i mamy dla Was kolejną, muzyczną niespodziankę!💥Przed nami Dni Bemowa 2023, podczas których zobaczymy zespół IRA i Agnieszkę Chylińską!

👉Już 15 września po raz kolejny na parkingu naszego urzędu powstanie scena, na której o godz. 18.00 zagrają legendy polskiego rocka! Fantastyczna energia i najlepsza muzyka gwarantowane!
🎉Nasz muzyczny rozkład jazdy:
18.00 – IRA
🎸IRA to bez wątpienia jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej. Dzięki rockowym brzmieniom od końca lat 80. artyści nieprzerwanie podbijają serca publiczności. Wyjątkowa energia członków zespołu oraz charyzmatyczny głos wokalisty Artura Gadowskiego to połączenie, które od ponad 35 lat gwarantuje muzyczny sukces. Piosenki IRY od lat rozbrzmiewają w rozgłośniach radiowych, a koncerty odbywają się zarówno w Polsce, jak i za granicą.🎶Do tej pory IRA ma na swoim koncie mnóstwo występów i 12 płyt studyjnych. Na Bemowie artyści z pewnością rozgrzeją nas największymi hitami, takimi jak: „Nadzieja”, „Wymyśleni”, czy „Ona Jest ze Snu”.
20.00 – Agnieszka Chylińska
👩‍🎤Polska piosenkarka, autorka tekstów, felietonistka oraz autorka książek dla dzieci. W latach 1994–2003 wokalistka zespołu kultowego O.N.A. Aktualnie artystka z powiedzeniem rozwija swoją karierę solową. Niezwykle charyzmatyczny, silny głos, a także szczerość jej tekstów sprawiają, że Agnieszka Chylińska to niepowtarzalny talent i niezwykła osobowość muzyczna.🔥Wokalistka nie zamyka się w jednym stylu i nieustannie zaskakuje swoich fanów nowymi odsłonami rockowych, popowych, a nawet elektronicznych brzmień. Najnowsza płyta z 2022 r. pt. „Never Ending Sorry” okryła się już platyną. Po bemowskim koncercie odpowiedź na pytanie „Czy warto było szaleć tak?” będzie brzmiała; oczywiście tak!🫶
🥳Jesteście gotowi na szalony, rockowy wieczór? Będzie ogień!
🆓Wstęp wolny. Do zobaczenia!
Partnerem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Patroni medialni: Rock Radio
Współorganizatorzy: Bemowskie Centrum Kultury i L-Management

Powstańców Śląskich 70, 01-381 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze