Festiwal Latino na Woli – 2. edycja

Tropikalna muzyka, radosny taniec i mnóstwo dobrej zabawy czeka na uczestników II edycji Festiwalu Latino na Woli. 27 czerwca (w niedzielę) Fundacja Kulturo zaprasza do Wolskiego Centrum Kultury (ul. Działdowska 6) na spotkanie z kulturą latynoamerykańską.

Tego dnia w zielonej przestrzeni Ogrodu Społecznego Wolskiego Centrum Kultury będzie można ciałem i duchem poczuć energię latino.
Chętni będą mogli spróbować swoich sił w tańcu. Do wyboru będą warsztaty: energicznej salsy oraz pełnej zmysłowości i emocji bachaty. Warsztaty prowadzone będą w formule międzypokoleniowej.
W programie znajdą się też pokazy tańców latynoamerykańskich – pełni pasji i pogody ducha tancerze przeniosą uczestników wprost na gorące plaże i wybrzeża karaibskie.
Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych wielbicielach Ameryki Łacińskiej.
W trakcie warsztatów językowo-artystycznych dzieci razem z nauczycielem z Kolumbii poznają hiszpańskie słówka, przygotują inspirowane regionem latynoamerykańskim dekoracje.
Finałem festiwalu będzie koncert brazylijskiego zespołu SambaSoul. Artyści z Brazylii zabiorą odbiorców w muzyczną podróż w rytmie bossa novy, samby, jazzu, R&B.
Organizatorzy zachęcają do udziału w festiwalowych aktywnościach wszystkich – bez względu na wiek: rodziny z dziećmi, młodzież, dorosłych, seniorów.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc.
Zapisy: fundacjakulturo@gmail.com, tel. 503 152 129.
Wydarzenie będzie transmitowane online (facebook.com/FestiwalLatinoNaWoli).
Projekt Festiwal Latino na Woli współfinansuje m.st. Warszawa.
Program:
12:30 – warsztat językowo – artystyczny dla dzieci (6-11 lat)
14:00 – SALSA – międzypokoleniowe warsztaty taneczne i pokaz
15:30 – BACHATA – międzypokoleniowe warsztaty taneczne i pokaz
17:00 – koncert brazylijskiego zespołu SAMBASOUL
Miejsce:
Wolskie Centrum Kultury, Ogród Społeczny
Ul. Działdowska 6, Warszawa
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze