I. edycja Wola Hip Hop Festiwal

Ostatniego dnia września w Hali Sportowej „Koło” odbędzie się pierwsza edycja Wola Hip Hop Festiwalu. Będzie to świetna okazja, żeby posłuchać zarówno występów gwiazd rodzimej sceny, jak i młodych talentów.

Ostatnia sobota miesiąca upłynie na Woli w rytmie mocnych bitów i ciekawych oraz inteligentnych rymów. Już 30 września Hali Sportowej „Koło” odbędzie się pierwszy Wola Hip Hop Festiwal, który ma szansę, aby stać się lokalnym świętem tej muzyki. – Bardzo się cieszę, że hip-hop wraca na Wolę. Ta kultura zawsze miała się u nas dobrze, co widzieliśmy chociażby po tłumach, jakie stawiały się w Parku Sowińskiego na kilku edycjach zawodów

Warsaw Challenge – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. – Mam nadzieję, że frekwencja w tym roku również dopisze, a festiwal z roku na rok będzie się rozrastał – dodaje.

Gwiazdą wieczoru będzie pochodzący z Łodzi O.S.T.R., który jest gwarancją świetnego występu i słynie ze znakomitego kontaktu z publicznością. Na scenie wystąpią także: Sarius, niezwykle utalentowana Ryfa Ri wraz z The Elo Polo Girls, Lasio Companija oraz Kolso i Rytmy. W imprezie warto uczestniczyć od samego początku, bo support zagrają, zwycięzcy konkursu młodych talentów. – Być może za kilka lat to właśnie oni będą headlinerami wielkich festiwali, a ich ksywki będą przyciągały tłumy fanów – mówi Krystian Wilk, radny dzielnicy Wola. – Warto wspomnieć, że nieco ponad miesiąc temu kultura hip-hop obchodziła pół wieku swojego istnienia. Mamy nadzieję, że publiczność dopisze i będziemy świadkami pięknego, wolskiego święta tej muzyki – dodaje Wilk.

Bilety do wyczerpania zapasów dostępne są na stronie: https://www.mik.waw.pl/repertuar/
– Bilety można odebrać także w punkcie informacyjnym Mazowieckiego Instytutu Kultury, przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie, a dodatkowe informacje uzyskać pod numerem telefonu: 783 708 380, 22 586 42 59, oraz mailowo: kasa@mik.waw.pl – mówi Magdalena Ulejczyk, dyrektorka MIK. – Wydarzenie ma łączyć koncerty młodych wschodzących gwiazd z występami tych znanych ze scen ogólnopolskich, dlatego jestem pewna, że 30 września warto przyjechać na Wolę – podsumowuje Magdalena Ulejczyk.

Współorganizatorem wydarzenia jest Mazowiecki Instytut Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Wola.

Obozowa 60, 01-423 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze