Kasia Kowalska – Piosenka Autorska

Zapraszamy na drugi tegoroczny koncert z cyklu „Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich”. W niedzielę, 24 marca, wystąpi Kasia Kowalska. Zaśpiewa piosenki przede wszystkim z wydanego 30 lat temu albumu „Gemini”.

DATA: 24.03.2024 r., godz. 17:00
MIEJSCE: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3, Warszawa
BILETY: wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność przybycia)
Organizator: Urząd Dzielnicy Bielany

Kasia Kowalska to ikona polskiej muzyki. Piosenkarka jest jedną z najbardziej znanych i utytułowanych kobiet na rodzimej scenie muzycznej. W 2024 r. obchodzi 30-lecie działalności artystycznej. Jubileuszowi towarzyszy trasa koncertowa „30 lat GEMINI” i kolekcjonerskie wznowienie tego kultowego już albumu – debiutanckiej płyty artystki. Na swoim koncie ma już 13 krążków, których sprzedała ponad milion egzemplarzy. Do tego może pochwalić się wieloma branżowymi nagrodami, w tym m.in. Fryderykami, Superjedynkami i MTV European Music Awards.

Podczas koncertu Kasia Kowalska zaśpiewa przede wszystkim piosenki z albumu „Gemini”. Nie zabraknie jednak największych przebojów artystki z pozostałych płyt. Usłyszymy m.in. „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Oto ja”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego” i „To co dobre”.

Artystka w kameralnym składzie da koncert pełen niezwykłej energii, szczerych emocji i hitów, które wylansowała przez 30 lat swojej muzycznej aktywności. Zapraszamy!

Unnamed Road, 01-815 Warszawa, Polska
Grzybu

Komentarze