Koncert Sonbird na Plażówce

Koncert Sonbird na Plażówce Saska nad Wisłą w Warszawie w ramach mini cyklu „Jazzboy prezentuje”. Będą to koncerty debiutantów związanych z Jazzboy Records, która na co dzień sąsiaduje z Plażówką na Saskiej Kępie.

19 czerwca 2019 / godzina 20:00
Plażówka Saska nad Wisłą – Wał Miedzeszyński 389
wstęp: BEZPŁATNY

Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę.

Debiutancki album Sonbird „Głodny” ukazał się 22 lutego 2019 roku nakładem Jazzboy Records. Jest to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego chce się wracać.

Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.

Grzybu

Komentarze