Marsz Niepodległości 2015 – „Polska dla Polaków”

Marsz Niepodległości 2015 - "Polska dla Polaków"

Przyjaciele! Sytuacja w Europie jest dziś szczególnie trudna. Obserwujemy inwazję imigrantów na nasz kontynent. Głównie młodych, agresywnych mężczyzn wywodzących się z wrogiej nam cywilizacji. Dla naszej Ojczyzny także jest to wyzwanie, które będzie decydować o kształcie naszego społeczeństwa na długie dziesięciolecia. Wyzwanie to przerasta skompromitowany polskojęzyczny rząd. Ewa Kopacz i Platforma Obywatelska zdradziła naszych sojuszników z grupy Wyszechradzkiej i zgodziła się przyjąć imigrantów z krajów arabskich.

Jako obywatele musimy działać!

Już 11 listopada czeka nas kolejny Marsz Niepodległości! W tym roku idziemy pod hasłem: „Polska dla Polaków – Polacy dla Polski!”. Razem z Młodzieżą Wszechpolską, Obozem Narodowo-Radykalnym, pod patronatem Związku Żołnierzy NSZ znów przygotowujemy wielką patriotyczną manifestację. A tegoroczny Marsz Niepodległości jest dla mnie szczególny ponieważ moja kadencja jako Prezesa Stowarzyszenia MN dobiegła końca. Jeszcze w tym roku zostanie wybrany nowy prezes. Wierzę, że będzie to lider, który sprawnie poprowadzi kolejne Marsze. Ja ze swojej strony deklaruję pomoc radą i doświadczeniem przy organizacji kolejnych listopadowych manifestacji.

Pamiętajcie przyjaciele, że Idea Marszu Niepodległości jest własnością wszystkich polskich patriotów! Niezależnie od tego z jakiego środowiska jesteś! Niezależnie jakie tradycje polityczne wyznajesz! Serdecznie zapraszam Cię 11 listopada na Marsz Niepodległości do Warszawy!

Grzybu

Komentarze