Międzynarodowe Targi Książki 2023 w Warszawie

Intensywne prace nad kolejną odsłoną targów trwają. Po sukcesie frekwencyjnym tegorocznej edycji, w 2023 roku planujemy znacząco powiększyć powierzchnię targów, szczególnie we wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki.

Do dyspozycji wystawców oddamy dwie kondygnacje Pałacu Kultury i Nauki – wszystkie sale drugiego, a także – co będzie nowością – większość sal czwartego piętra PKiN. Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie odbędzie się od 25 do 28 maja 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki i na placu Defilad przed PKiN (teren przed PKiN od ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich /Kinoteka)

logo facebook

Zapraszamy na wydarzenia w ramach Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki które odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie!
Na najmłodszych i trochę starszych czeka mnóstwo warsztatów, ciekawe spotkania z autorami, gry terenowe i wiele więcej! Chcecie odbyć podróż w czasie? 🦕 Spojrzeć na Ziemię z perspektywy Kosmitów? 👽 A może uwielbiacie komiksy i superbohaterów? 🦸
Zajrzyjcie do programu ➡️ https://festiwalliteraturydzieciecej.pl/…/festiwal…/ Każdy znajdzie tu coś dla siebie 🥰
Na niektóre punkty programu obowiązują zapisy ➡️ https://ojceidziatki.nakiedy.pl/site/?c[]=6365
Zapraszamy w sobotę i niedzielę! Wstęp wolny.

logo facebook

targiksiazkiwarszawa.pl

plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze