Miss Polonia Warszawy 2019

W sobotę, 8 czerwca zapraszamy do wspólnego oglądania finałowej gali regionalnego konkursu Miss Polonia Warszawy 2019! ??

15 uczestniczek wyłonionych podczas castingów w Galerii Północnej, powalczy o przepustkę do ogólnopolskich finałów prestiżowego konkursu Miss Polonia 2019. W trakcie gali dziewczęta zaprezentują się w kostiumach kąpielowych, strojach wieczorowych, a także spróbują oczarować jury podczas indywidualnych prezentacji. Uczestniczki zostaną ocenione przez profesjonalne jury, w którym zasiądzie m.in. Agata Biernat – Miss Polonia 2017, Milena Sadowska – Miss Polonia 2018 oraz Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy – Grzegorz Kuca. Dodatkowo finałowa gala została objęta patronatem Pana Burmistrza.

Ale to nie koniec atrakcji! Podczas części artystycznej wystąpi znana polska wokalistka Lanberry, która zaśpiewa kilka swoich najbardziej znanych przebojów!
Lanberry to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Karierę muzyczną zaczynała w serwisie YouTube, wykonując covery znanych utworów muzycznych. W 2015 roku artystka wydała swój debiutancki singiel „Podpalimy świat”, który został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy i sprawił, ze artystka odebrała swoją pierwszą złotą płytę. Wokalistka jest też znana z takich utworów jak: „Piątek”, „Ostatni most”, „Gotowi na wszystko”, „Nie ma mnie”. Na swoim koncie ma już cztery złote płyty.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 16:30-19:30, na parterze Galerii Północnej w pobliżu sklepu TK Maxx. Zachęcamy do zabrania ze sobą znajomych i kibicowania swoim faworytkom razem z nami! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze