Musical „Alicja w Krainie Czarów”

Musical Alicja w Krainie Czarów

Głównym tematem spektaklu jest podróż Alicji przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami i przechodzi wiele metamorfoz (zmiany wielkości ciała).

Do Krainy Czarów bohaterka dostaje się podążając za Białym Królikiem, przez jego norę w ziemi. Tam spotyka wiele postaci (m. in. Kota Dziwaka, Zwariowanego Kapelusznika, Królową i Białego Królika), by w końcu znaleźć się w cudownym ogrodzie podczas procesu sądowego. Pod koniec uświadamia sobie, że zaczarowany świat jest fikcją i przewraca karty do gry, a następnie budzi się.
Na podstawie historii Alicji obserwujemy proces utraty dziecięcej niewinności, a także obserwujemy życie jako serię „bezsensownych zagadek”. W musicalu będziemy mogli obserwować wspaniałą grę aktorską, dynamiczne choreografie i usłyszeć piosenki w wykonaniu uczniów Warsztatu Musicalowego DRAMA.
Data: 05 Listopada 2016, sobota, Godzina: 15.00
Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14 (mapa)
Musical „Alicja w Krainie Czarów” na motywach powieści C. Lewis’a „Przygody Alicji w krainie czarów” w wykonaniu Teatru Muzycznego „dramADA”.
 

Scenariusz, reżyseria i kierownictwo muzyczne: Kamil Jaros
Choreografie: Marcin Furga
Wstęp za zaproszeniami!
Zaproszenia do odbioru w Artystycznym Domu Animacji od 31 października od godziny 17.00 (kolejne dni w godzinach 9.00-18.30, 1 listopada ADA będzie nieczynna).Musical "Alicja w Krainie Czarów"
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze