Najlepsze restauracje z dowozem w Warszawie w 2017 roku

Najlepsze restauracje z dowozem w Warszawie w 2017 roku

7 stycznia zakończył się doroczny plebiscyt NAGRODY TOP RESTAURACJE. Tegoroczna edycja pokazała, że doceniamy zarówno różnorodność kulinarną, jak i tradycję. Największą sympatię użytkowników serwisu Pyszne.pl w Warszawie zaskarbiła sobie restauracja Batumi na Różanej.

Restauracja Batumi Na Różanej wygrała zarówno w plebiscycie warszawskim jak i ogólnopolskim, zdobywając główny tytuł TOP RESTAURACJI 2017. Na drugim miejscu w Warszawie uplasowała się Kucharek Sześć, a na trzecim Sushi World.

Na podstawie ocen uzyskanych na przestrzeni roku przez ponad 5 000 restauracji Pyszne.pl wyłoniono w grudniu grono restauracji nominowanych do tytułu NAGRODY TOP RESTAURACJE 2017. Przez ponad miesiąc użytkownicy mogli oddać głos na jedną restaurację, zasługującą w ich opinii na najwyższe wyróżnienie. Do wspierania w ten sposób swojej ulubionej restauracji zachęcały dodatkowo atrakcyjne nagrody. „Oceny są istotną funkcją serwisu Pyszne.pl. Dzięki nim restauracje otrzymują konkretną informację zwrotną na temat swoich usług – jakości dań oraz realizacji dostawy. Klienci natomiast mogą na ich podstawie łatwiej podjąć decyzję o wyborze restauracji. Średnia ocen na przestrzeni roku jest również podstawą nominacji do nagrody dla najlepszej restauracji.” – tłumaczy Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.
W ramach plebiscytu NAGRODY TOP RESTAURACJE 2017 w Warszawie wyłoniono także najlepsze restauracje w 5 kategoriach:

Kuchnia Gruzińska – Batumi Na Różanej
Kuchnia polska – Kucharek Sześć
Sushi – Sushi World
Kuchnia indyjska – Kalyan Restauracja Indyjska
Kuchnia włoska – Pizza Enigma

Grzybu

Komentarze