Niezłe yaycowanie przy Hali Mirowskiej

Niezłe yaycowanie przy Hali Mirowskiej

Jajka znoszone przez kury słuchające muzyki Wagnera – nieźle, co? Te oraz inne nietypowe jajka można zakupić na jedynym w swoim rodzaju stoisku przy Hali Mirowskiej.

Asortyment jest zaprezentowany w opatentowanych stojakach które stoją na marmurowej ladzie sprowadzanej z Włoch. Można tutaj kupić np jajka znoszone przez kury karmione według faz księżyca. Nie są one tanie, bo kosztują 5 złotych za sztukę, ale jak zapewnia Adam Malicki, konsultant na stoisku Grotek Bracia, są to produkty najlepszej jakości.

– Przede wszystkim, to co jest najważniejsze dla nas to jest jakość i świeżość tych jajek. Te jajka nie są najlepsze w Warszawie, czy Polsce, tylko na całym świecie. To są jajka, które są znoszone przez kury, które są karmione według faz księżyca. Wobec tego ich dieta jest idealna, co zapewnia też idealną konsystencję jaja i niepowtarzalny smak. Dodatkowo te kury słuchają muzyki Wagnera. – opowiada Adam Malicki.

Na stoisku można także zakupić jajka owsiane.

– To są pierwsze na świecie opatentowane jajka. Jest specjalna sekwencja karmienia: najpierw owsem, a potem kaszą ekologiczną co zapewnia naprawdę wyjątkowy smak tego jajka – opowiada Adam Malicki.

– To będą jajka, które są robione przez kury, które są karmione paszą z domieszką złota. Dodatkowo, razem z tymi jajkami, będzie dołączony płatek jadalnego złota. Już jest lista oczekujących na te jajka pomimo że ich cena osiąga 20 zł za sztukę – przyznaje Adam Malicki.

Jajka zyskały popularność nie tylko wśród klientów prywatnych poszukujących produktów najwyższej jakości, ale również wśród restauratorów.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze