Olivia Addams na Bemowie

🌞Początek szkoły zbliża się wielkimi krokami, a wy martwicie się końcem wakacji? Piknik w Parku Górczewska i koncert Olivii Addams z pewnością poprawią Wam humor!
2 września zapraszamy na dzień pełen atrakcji, którym podsumujemy wakacje i pozytywnie nastroimy Was na rozpoczęcie roku szkolnego. O godz. 12.00 wpadajcie na piknik „Back to School”, na którym z pewnością nie będziecie się nudzić.🎊
🎵O godz. 17.00 na scenie bemowskiego amfiteatru wystąpi niezwykle utalentowana artystka pochodząca z Rumunii – Olivia Addams! Wokalistka, autorka tekstów, producentka muzyczna i tiktokerka od kilku lat podbija europejskie listy przebojów.👩‍🎤Artystka młodego pokolenia nie boi się trudnych tematów, przyzwyczaiła swoich fanów do bardzo emocjonalnych utworów z głębokim przesłaniem, takich jak „Dumb”, „Fool me once”, „Heart Attack” czy „Never Say Never”.
W Polsce singiel „Stranger” podbił największe rozgłośnie radiowe w naszym kraju i znalazł się na podium listy Shazam.🌟Olivia zaśpiewała także w duecie z Sanah jej utwór pt. „Invisible Dress”.
Teraz artystka zawita ponownie do Polski, by wystąpić na Bemowie! Już dziś zaplanujcie pierwszy weekend września i spędźcie go z nami!💗
🆓Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Władysława Raginisa, 00-001 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze