Ostatni weekend w starej Kici Koci – Bicie Rekordu Świata w Piciu Oranżady

Ostatni weekend w starej Kici Koci - Bicie Rekordu Świata w Piciu Oranżady

W najbliższy weekend żegnamy się z dotychczasową siedzibą Kici Koci w dawnej ciepłowni przy ul. Garibaldiego 5 A.

sobota 28.03.

Od godz. 14.00 trwać będzie wyprzedaż niektórych mebli i elementów wystroju Kici Koci.

O godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Żelazowską, autorką „Zachłannych”, pierwszej powieści opisującej doświadczenia warszawskich „słoików”. Prowadzenie Cezary Polak

niedziela 29.03.

O godz. 14.00 rozpocznie się Bicie Rekordu Świata w Piciu Oranżady:

Startujemy w konkurencjach picia oranżady białej oraz czerwonej produkowanej na warszawskim Grochowie przez spółkę Ronisz na czas z odkapslowanych butelek o objętości 0, 33 litra. Czas mierzony będzie przez sędziów na stoperze. Chętni mogą startować w obydwu konkurencjach.
Przewidujemy dwie kategorie wiekowe – do 14 lat oraz powyżej 14 lat. Przyznana zostanie także nagroda za najbardziej widowiskowe wypicie butelki oranżady (bez względu na kolor) w/w objętości.
Dotychczasowy rekord świata należy do warszawiaka Andrzeja Piotrowskiego, któremu opróżnienie flaszki oranżady białej zajęło 5,1 sekundy, zaś czerwonej 5,3 sek.
Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia wyłącznie drogą mailową pod adresem: klubkiciakocia@gmail.com.
Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie pod kuratelą rodziców lub pełnoletnich opiekunów.
Mistrzostwom towarzyszyć będzie premiera i degustacja nowego napoju bąbelkowego na wodzie źródlanej Olszynka, produkowanego na Grochowie.

O godz. 20.00 odbędzie się koncert duetu jazzowego Nitella (wokal ) i Janusz Kania (piano). Agnieszka „Nitella” Nitka jest wokalistką i autorką tekstów zespołów Trinite i Klejnoty. W programie m.in. improwizacje i autorskie wersje światowych standardów.Wstęp – 10 zł.

W niedzielę zapraszamy też na wyprzedaż piw rzemieślniczych i cydrów.

Grzybu

Komentarze