Parkowanie w Warszawie opłacamy gotówką, kartą oraz mobilnie

Parkowanie w Warszawie opłacamy gotówką, kartą oraz mobilnie

Gotówką, kartą płatniczą, ale także mobilnie – w warszawskiej Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego za parking można płacić na kilka sposobów. Drogowcy zaobserwowali, że z roku na rok coraz popularniejsze staje się płacenie za pośrednictwem telefonu komórkowego.

W porównaniu z 2014 rokiem zanotowaliśmy przeszło 50 proc. wzrost udziału płatności mobilnych we wszystkich płatnościach w SPPN – wyliczają drogowcy.

Jak płacić mobilnie za parkowanie w SPPN? Wystarczy telefon komórkowy i specjalnie zaprojektowany system mobiParking. To usługa należąca do firmy SkyCash. Za pośrednictwem systemu mobiParking można dokonywać opłat na 3 sposoby:

– poprzez wysyłanie wiadomości sms
– z wykorzystaniem kodów USSD (użytkownicy operatorów Orange i Play)
– poprzez aplikację mobilną SkyCash lub Mobiparking (wystarczy ją pobrać na swój telefon).

Usługa mobiParking umożliwia utworzenie konta prywatnego lub flotowego. Dzięki niej otrzymujemy dostęp do specjalnego panelu, w którym możemy dokonać zmian i konfiguracji naszej usługi. Możemy dodać użytkownika, ale też – co bardzo ważne – możemy dodać kolejne pojazdy. Dzięki temu otrzymujemy możliwość obsługi kilku użytkowników i kilku pojazdów na jednym koncie.

Dzięki dostępowi do panelu administratora możemy także przeglądać zrealizowane parkowania oraz pobierać dokumenty służące do rozliczenia kosztów parkowania.

sm/mat. prasowe

Grzybu

Komentarze