Rabat 25zł na kolejne zamówienie z Pyszne.pl

Rabat 25zł na kolejne zamówienie z Pyszne.pl

Odkryj drugą stronę swojej karty Visa. Tylko teraz, dzięki płatności kartą Visa na Pyszne.pl, możesz uzyskać kod rabatowy na kolejne zamówienie!

Zamów jedzenie na www.pyszne.pl za min. 30 zł i zapłać online swoją kartą Visa. Kod rabatowy o wartości 25 zł, także do wykorzystania przy płatności kartą Visa, na kolejne zamówienie na Pyszne.pl otrzymasz od nas w prezencie! Kod wyślemy drogą mailową, nie później niż w ciągu 7 dni od daty zaksięgowania płatności. Akcja promocyjna trwa do 1.12.2015 r.

Pełny regulamin promocji dostępny jest na www.pyszne.pl/visa

 

Tylko teraz, dzięki płatności kartą Visa w serwisie Pyszne.pl, możesz uzyskać kod rabatowy na kolejne zamówienie!

Zamów jedzenie na www.pyszne.pl za minimum 30 zł i zapłać online swoją kartą Visa. Kod rabatowy o wartości 25 zł do wykorzystania na kolejne zamówienie otrzymasz od nas drogą mailową.

Warunki akcji promocyjnej

Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo i obowiązuje dla zamówień złożonych na Pyszne.pl i opłaconych online za pomocą karty Visa pomiędzy 10.11.2015 a 01.12.2015 r.. Zamówienie za min. 30 zł dokonane w dowolnej restauracji na Pyszne.pl i opłacone kartą Visa otrzymuje kupon o wartości 25 zł do wykorzystania na kolejne zamówienie na Pyszne.pl. Kod rabatowy zostanie wysłany po pomyślnej weryfikacji płatności kartą Visa. Kod może zostać wykorzystany przez każdą osobę tylko jeden raz na dowolne dania z oferty restauracji dostępnych na Pyszne.pl.

Otrzymany kod zachowuje ważność do 08.12.2015. Kod w wysokości 25 zł może zostać zrealizowany przy transakcji opłaconej kartą Visa w restauracjach oferujących płatność online w serwisie Pyszne.pl.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest tu.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze