Stand-up na plaży! 8-9.07.2020

Stand-up na plażówce powraca! Mamy przyjemność uroczyście ogłosić, że Plażówka wraca z cyklem stand-upu na plaży już od 4 czerwca! Oczywiście trzeba dostosować się do nowych obostrzeń stąd w tym roku wprowadzenie nowych zasad, przynajmniej do czasu aż sytuacja wirusowa zostanie w pełni opanowana. Zasady których musimy przestrzegać to:

– Ograniczona ilość osób na widowni
– Leżaki w odległości 1,5 metra od siebie (wyjątek stanowi rodzina lub domownicy wtedy można zachować bliższą odległość)
– czujesz się gorzej, masz gorączkę, zostań w domu!
– NIE ZABIERAMY DZIECI NA STAND-UP

Jeśli uda się razem z Wami zachować wszystkie środki ostrożności będziecie co tydzień dostawali porcję polskiego stand-upu. Co tydzień topowi komicy zaprezentują dla Was swój solowy materiał, do tego będzie też występ supportu oraz prowadzący cały cykl Tomek Kołecki. Czasem w zastępstwie za Tomka mogą pojawić się inni prowadzący.

Tym razem ze swoim programem wystąpi dla Was Adam Sobaniec oraz Maks Padalak

Adam Sobaniec – Jedyny człowiek na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem. Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.

Maks Padalak – 23 letni komik z Poznania. Jego dwie największe pasje to komedia oraz muzyka, co łączy na scenie. Lubi abstrakcję. Zaprezentuje swój program “W poszukiwaniu Andrzeja Szkalowacza”, w którym stara się zmierzyć ze swoim hostis.

prowadzenie: Tomek Kołecki

PRZYPOMINAMY O TYM BY NIE ZABIERAĆ DZIECI NA STAND-UP! W tym roku jest to o tyle ważniejsze iż Plażówka ma ograniczone miejsca na publice, a treść występów skierowana jest dla widzów 16+ stąd prośba o zrozumienie sytuacji i zdrowy rozsądek.

Życzymy dobrej zabawy, my już nie możemy się doczekać!

Wstęp free!

Data: 8 lipca 2020, środa
Godzina: 20:00
Plażówka na Ursusie, ul Dzieci Warszawy 24

Data: 9 lipca 2020, czwartek
Godzina: 20:00
Plażówka Saska, Wał Miedzeszyński 389

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
LG
Latest posts by LG (see all)

Komentarze