Stand-up na plaży!

Stand-up na plażówce powraca! Mamy przyjemność uroczyście ogłosić, że Plażówka wraca z cyklem stand-upu na plaży już od 4 czerwca! Oczywiście trzeba dostosować się do nowych obostrzeń stąd w tym roku wprowadzenie nowych zasad, przynajmniej do czasu aż sytuacja wirusowa zostanie w pełni opanowana. Zasady których musimy przestrzegać to:

– Ograniczona ilość osób na widowni
– Leżaki w odległości 1,5 metra od siebie (wyjątek stanowi rodzina lub domownicy wtedy można zachować bliższą odległość)
– czujesz się gorzej, masz gorączkę, zostań w domu!
– NIE ZABIERAMY DZIECI NA STAND-UP

Tym razem ze swoim programem wystąpi dla Was Mieszko Minkiewicz oraz Filip Puzyr

Mieszko Minkiewicz – Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, “W związku z tym” oraz “Hihilista”. Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi. Lubi gry online i poniemieckie schrony. Tym razem Mieszko pokaże swój nowy program: “Całujcie mnie wszyscy”.

Filip Puzyr – Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.
prowadzenie: Tomek Kołecki

PRZYPOMINAMY O TYM BY NIE ZABIERAĆ DZIECI NA STAND-UP! W tym roku jest to o tyle ważniejsze iż Plażówka ma ograniczone miejsca na publice, a treść występów skierowana jest dla widzów 16+ stąd prośba o zrozumienie sytuacji i zdrowy rozsądek.

Życzymy dobrej zabawy, my już nie możemy się doczekać!

Wstęp free!

Data: 26 sierpnia 2020, środa
Godzina: 20:00
Plażówka na Ursusie, ul Dzieci Warszawy 24

Data: 27 sierpnia 2020, czwartek
Godzina: 20:00
Plażówka Saska, Wał Miedzeszyński 389

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze