Stand-up na plaży!

Stand-up na plaży!

2 sezon stand-up’u na plaży czas zacząć. Wraz z wakacjami powraca cykl regularnych stand-up’ów w Plażówka. W zeszłym roku mieszkańcy Ursusa i okolic bawili się wyśmienicie przez całe wakacje i dlatego organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku nie będzie inaczej. 21 czerwca zaczyna się cykl cotygodniowych stand-up’ów, które będą odbywać się regularnie w każdą środę, jeśli tylko pogoda dopisze. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do wspólnej zabawy, przybywajcie! 🙂

Kolejna środa nadchodzi, a z nią kolejny stand-up! Duża dawka dobrej zabawy, żartów i przemyśleń, a do tego zimne piwo i klasyczny grill, tylko kto wystąpi tym razem?

Karol Modzelewski – stawia na humor abstrakcyjny, zaskakuje publiczność niecodziennymi skojarzeniami, świadomie ucieka od tematyki fekalno-fizjologicznej. W okamgnieniu nawiązuje niewymuszony, żywy kontakt z widownią, czego m. in. nauczyły go lata pracy w charakterze konferansjera.

Juliusz Sipika stand-up – dwa lata temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. W międzyczasie zdążył zrostować Popka i wystąpić w Comedy Central. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup moralny za co dali mu drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata.

Całość w zastępstwie za Tomka Kołeckiego poprowadzi jedyny w swoim rodzaju Karol Kopiec!

Podsumowując:
kiedy? 26.07
o której? 20:00
za ile? Za free!

Do zobaczenia!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze