Stand Up w Cudzie

Poniedziałki w Cudzie należą do Stand Upów! Plan jest prosty; Wy leżycie na leżaczkach, my polewamy Wam pyszne drineczki, a ze sceny swoje programy prezentują najciekawsi komicy i komiczki z ekipy Stand Up Polska. Wszystko poprowadzi dla Was niezastąpiony Maciek Adamczyk, a 26 czerwca obok niego na scenie wystąpią:

Roman Trávniček – jedyny Czech w składzie, ale z Sosnowca,
no to sami wiecie co to znaczy. Tak, dokładnie, ma w ogrodzie wielkiego plastikowego dinozaura. Posiadacz czapek i pełnego uzębienia. Roman to jedyny w swoim rodzaju Czech, który zgubił się w Polsce, ale odnalazł na scenie stand-upu. Świr, romantyk i mądrala, którego celem jest być bardziej znanym od Krecika.
Jasiek Borkowski – Jeden z bardziej rozpoznawalnych, undergroundowych stand-uperów, występujący na scenie od 2010 roku. Komik nieokiełznany, kierujący się głównie emocjami. Przeplatanie dziwnych historii z tymi śmiesznymi oraz dodawanie garściami skrajnych emocji do występu to jego codzienność.
Bardzo wyluzowany nerwus i bardzo nerwowy luzak. Jedyny w swoim rodzaju. W swoich występach pokazuje świat, który już znamy, natomiast punkt widzenia Jaśka zmienia ten świat o 180 stopni. Niektórzy wracają tam z tęsknotą, a niektórzy bez tęsknoty.
Zaczynamy 26.06.2023 o 19, wstęp za friko oczywiście!!
Grzybu

Komentarze