Święto Placu Hallera 2022

Święto Placu Hallera, obchodzone hucznie we wrześniu, to jedno z większych wydarzeń na Pradze!.

Jak co roku we wrześniu, tak i w tym roku, zapraszamy na Święto Placu Hallera. 10 września zapraszamy mieszkanki i mieszkanców Dzielnicy do wspólnego świętowania. Zapewniamy świetną muzykę, pełną warszawskiego klimatu i humoru, wiele atrakcji dla najmłodszych oraz dużą dawkę śmiechu.

14:00 – Stwór Głodomór
To interaktywny spektakl dla dzieci z lalkami i piosenkami. Przedstawienie pełne humoru i muzyki na pewno spodoba się najmłodszym. Od tego występu rozpoczniemy Święto Placu Hallera.

15:30 – Czessband & Cała Praga Śpiewa
To wyjątkowa kapela nierozerwalnie związana z praskim klimatem i miejskim folklorem. Zespół stworzy niepowtarzalną atmosferę w samym sercu Pragi. To występ, którego nie można przegapić będąc na Święcie Placu Hallera.

16:30 – Tacy Sami – Lady Pank Show
To gratka dla wielbicieli rocka. Zespół wykonuje utwory jednego z najpopularniejszych polskich zespołów Lady Pank, który powstał w latach 80.

17:30 – Marcin Daniec
Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

18:30 – Hit Boyz
Zespół to muzycy grający na żywo największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Każdy koncert to miks niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy.

19:30 – Potańcówka – silent disco
Kulminacyjnym momentem wieczoru będzie łącząca pokolenia sąsiedzka potańcówka. Do wspólnej zabawy zapraszamy mieszkańców w każdym wieku. Wystarczy wygodne obuwie i dobry humor. Tym razem będzie to potańcówka w nieco innej odsłonie silent disco.

Czekamy na Was 10 września od godz. 14.00.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze