Sylwester 2023/24 w Sochaczewie

Władze miasta Sochaczew zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego powitania Nowego Roku, które odbędzie się w amfiteatrze. Gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono.

Miejski Sylwester rozpocznie się już o godzinie 22.00. Wówczas zabawę porpwadzi DJ Mateusz Winiarski. Godzinę później (23.00) na scenie Amfiteatru Podzamcze pojawi się gwiazda tej imprezy zespół De Mono, z którym będziemy bawić się do północy i przy jego muzyce składać sobie noworoczne życzenia. Później znowu będziemy bawić się przy muzyce serwowanej przez DJ-a. Miejski Sylwester zakończy się około 1.00 w nocy. Wstęp wolny.
Słynny zespół pop-rockowy powstał w 1984 roku, a szczyt swojej popularności osiągnął pod koniec lat 80. oraz w pierwszej połowie 90. Zespół został założony przez gitarzystę Marka Kościkiewicza, basistę Piotra Kubiaczyka i perkusistę Dariusza Krupicza pod nazwą Mono. Trzy lata później skrystalizował się skład – do zespołu, przemianowanego na De Mono dołączyli gitarzysta Jacek Perkowski, saksofonista Robert Chojnacki i wokalista Andrzej Krzywy.
W 1989 ukazał się debiutancki album zespołu „Kochać inaczej”, który zdobył wiele nagród i wyróżnień; a tytułowa piosenka była notowana na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia przez ponad rok i stała się polskim evergreenem. Kolejny album „Oh Yeah!” wydany w 1990 r. przyniósł przeboje „Moje miasto nocą” i „Zostańmy sami” i umocnił zespół w czołówce polskiej sceny rockowej.

15 Sierpnia 83, 96-515 Sochaczew, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze