Targ Międzykulturowy

Targ Międzykulturowy

Właśnie mija miesiąc od rozpoczęcia roku akademickiego. Do naszego miasta zawitało blisko 5000 studentów z całego świata. Jednymi kierowały pobudki ekonomiczne, inni przyjechali przez wzgląd na wysoki poziom nauczania na naszych Polskich Uczelniach. Jakby nie było są to młodzi ludzie, którzy tak jak my chcą poznawać świat i mają odwagę po to sięgnąć. ✈️ 28-29 Października, ZOO Market

?‍?‍?‍? Serdecznie zapraszamy was na Targ Międzykulturowy na Zoo Markecie, który odbędzie się na naszym markecie we współpracy z największą w Europie organizacją studencką Erasmus Student Network.

? Jak co tydzień będziemy handlować ale tym razem bedzie bardziej niż zwykle multi kulturalnie !!!
W Markecie pojawią się „młodzi” utalentowani obcokrajowcy, którzy zechcą pokazać swoją sztukę, taniec, grę na instrumencie, oraz kuchnię. Przedstawią wam swoją twórczość i tradycję. Wraz z nami polskimi twórcami zagospodarowane zostanie ponad 1000 m2 i przez cały weekend będziecie handlować, rozmawiać, bawić się i spiewać!! ???

PROGRAM WYDARZEŃ
? Panel dyskusyjny Mov’in Europe, porozmawiacie o wyjazdach zagranicznych. Zaproszono osoby które wyjechały, członków ESN, podróżników, inne organizacje: AIESTE, AIESEC, EVS.
? Możliwości program Erasmus+ i innych wymian/wyjazdów międzynarodowych – nie tylko dla studentów, — jest wiele programów wolontariackich które nie mają limitu i pozwalają ruszyć w świat.
? Wystawa zdjęć konkursu Discover Europe.
? After Party.

WYSTAWCÓW ZAINTERESOWANYCH WZIĘCIEM UDZIAŁU W WYDARZENIU, PROSIMY O KONTAKT INFO@ZOOMARKET.WAW.PL

Grzybu

Komentarze