Targi FIWE Fitness Trade Show 2020

Międzynarodowe Targi FIWE Fitness Trade Show to najszybciej rozwijające się wydarzenie branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej. Z każdą kolejną edycją targi w swojej ofercie przedstawiają coraz to nowe rozwiązania i innowacje.

FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazję do spotkania gwiazd i idoli sportowych.
Branża sportowa cały czas się rozwija, powstają nowe potrzeby i to właśnie targi FIWE Fitness Trade Show wychodzą naprzeciw! Coraz więcej konferencji edukacyjnych na najwyższym poziomie merytorycznym, prowadzone przez ekspertów branżowych od lat budujących swoje doświadczenie i wiedzę. Nowością są konferencje biznesowe FIWE Experts Equipment oraz FIWE Franczyza. Rozbudowane programy konferencji, które wpisały się już na stałe w program wydarzenia, FIWE Experts, FIWE Investors, FIWE Fit & Cardio, FIWE Pro, których poziomy dostosowane są zarówno dla profesjonalisty jak i początkującego pasjonata sportu.
Coraz więcej wydarzeń towarzyszących! Tegoroczna edycja wydarzenia to będzie prawdziwa petarda. Aż TRZY rodzaje Zawodów Kulturystycznych! Dla odwiedzających widowiskowe będą również zawody sportowe MMA, a także po raz pierwszy podczas targów FIWE Turniej Sportów Walki Warszawska Granda!
W programie znajdą się również wyjątkowe pokazy mody sportowej FIWE Fitness Fashion Week, a także Strefa Gwiazd, która w tym roku z pewnością zaskoczy wszystkich odwiedzających!
Grzybu

Komentarze