Teatr na leżakach w Elektrowni Powiśle

TEATR NA LEŻAKACH® którego twórcami są artyści Teatru Pijana Sypialnia, powraca do Elektrowni Powiśle!

To jedna z najpopularniejszych, letnich, miejskich atrakcji. Tegoroczny cykl spektakli pod gołym niebem otworzy premierowe widowisko muzyczne EkoOpera. Na scenie aktorzy i muzycy. Nad sceną błękitne niebo i słońce. Lato, zimne napoje i wyjątkowa festiwalowa atmosfera – to jedyny taki teatr w kraju!
Już w poniedziałek 21.06 o 19:00 wspólnie obejrzymy spektakl EkoOpera.
👉🏻 CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 120 MINUT (20 minutowa przerwa)
❗️Wstęp wolny❗️
_______________________________________-
EkoOpera to opowieść o grupie przyjaciół, która wyjeżdża na wakacje. Pensjonat „Wenecja”, do którego docierają, prowadzą młode i przebojowe właścicielki. Czas upływa tam na piciu białego wina, niekończących się rozmowach i biesiadowaniu pod gołym niebem. Młodzi ludzie zajęci miłosnymi gierkami i snuciem planów na przyszłość nie zauważają, że apokalipsa już się zaczęła…
Czy świat da się jeszcze uratować? Czy nasza walka o jego ocalenie ma sens? A może w myśl zasady carpe diem powinniśmy czerpać z życia pełnymi garściami nie patrząc na konsekwencje?
Spektakl przepełniony jest muzyką na żywo. Zabrzmią utwory inspirowane włoskimi pieśniami neapolitańskimi oraz znanymi motywami operowymi. Pełne humoru sceny zbiorowe i przejmujące monologi sprawiają, że EkoOpera to spektakl skrzący się od skrajnych emocji.
TWÓRCY SPEKTAKLU:
SCENARIUSZ I REŻYSERIA: SŁAWOMIR NARLOCH
MUZYKA, PRZYGOTOWANIE WOKALNE: DANIEL ZIELIŃSKI
SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: ALEKSANDRA GAJEK
OBSADA:
WENECJA – Magdalena Czuba
JULKA – Aleksandra Gajek
FRANCISZEK – Jan Bogdaniuk
DARIO – Paweł Wieliczko
FELICJA – Klara Chauvin
MARCEL – Wojciech Gawrych
DZIŚ – Stanisław Dembski
ORKIESTRA TEATRU PIJANA SYPIALNIA
Flet – Anna Zioło
Fagot – Bernard Łasecki
Trąbka – Mateusz Woch
Skrzypce – Magdalena Górska
Altówka – Maria Wierzbicka
Kontrabas – Paweł Kielak
TEATR NA LEŻAKACH® to autorski projekt Teatru Pijana Sypialnia, który zrewolucjonizował mapę letnich, miejskich atrakcji. Pomysł jest prosty – spektakle z muzyką na żywo widz ogląda z perspektywy leżaka. Do takiego teatru można przyjść w letniej sukience, spodenkach i w klapkach, a w trakcie przedstawienia popijać zimne napoje. Przez ostatnie lata festiwalowa atmosfera TEATRU NA LEŻAKACH® przyciągnęła dziesiątki tysięcy widzów w całym kraju!
Grzybu

Komentarze