Teatr na leżakach w Elektrowni Powiśle

Pora na wielki finał tegorocznej edycji TEATRU NA LEŻAKACH®, czyli autorskiego projektu Teatr Pijana Sypialnia. Już 8 września o godz. 18:30 zapraszamy do Elektrowni Powiśle na widowisko muzyczne „Klapsy”. Teatr, leżaki i ostatnie chwile lata – czy można chcieć więcej? Owszem! Pokaz spektaklu będzie połączony z premierą płyty „Psalmy”. To krążek, na którym znajdą się utwory ze spektaklu „Klapsy”. Wydarzenie wyjątkowe, bo to pierwsza płyta artystów Pijanej Sypialni, która powstała dzięki wsparciu finansowym fanów i widzów teatru.

👉🏻 CZAS TRWANIA: 85 MINUT

👉🏻O SPEKTAKLU:
„Klapsy” to spektakl trio dramaturgiczno-kompozytorsko-reżyserskiego: Narloch / Zieliński / Dembski, specjalizującego się w plenerowych widowiskach muzycznych. Inspiracją do stworzenia kolejnego spektaklu, stała się wielkopolska legenda o magicznej gruszy: otóż odkąd w drzewie tym została uwięziona Pani Śmierć – ludzie nie umierają. Twórcy, posługując się językiem groteskowego oratorium, snują fantazje na temat sensu marzeń, tęsknoty i miłości, w świecie, w którym śmierć nie istnieje. Posłuchajcie kojącego brzęczenia pszczół i odpocznijcie w naszej altance pod gruszą – śmierci nie ma!

❗️Dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo:
– zachowujemy bezpieczne odległości pomiędzy leżakami;
– dezynfekujemy wszystkie leżaki;
– przy wejściu zapewniamy płyny do dezynfekcji rąk;
– prosimy o zasłanianie ust oraz nosa.

❗️Wstęp wolny❗️

TEATR NA LEŻAKACH® to autorski projekt Teatru Pijana Sypialnia, który zrewolucjonizował mapę letnich, miejskich atrakcji. Pomysł jest prosty – spektakle z muzyką na żywo widz ogląda z perspektywy leżaka. Do takiego teatru można przyjść w letniej sukience, spodenkach i w klapkach, a w trakcie przedstawienia popijać zimne napoje. Przez ostatnie lata festiwalowa atmosfera TEATRU NA LEŻAKACH® przyciągnęła dziesiątki tysięcy widzów w całym kraju!

TWÓRCY SPEKTAKLU
SCENARIUSZ I TEKSTY PSALMÓW
Sławomir Narloch

MUZYKA / PRZYGOTOWANIE WOKALNE
Daniel Zieliński

REŻYSERIA
Stanisław Dembski
Sławomir Narloch

AKTORZY
Ona – Aleksandra Dudczak
On – Jan Bogdaniuk
Chór żałobników weselnych – Klara Chauvin, Magdalena Czuba, Aleksandra Gajek, Wojciech Gawrych, Aleksandra Iwanowska , Sławomir Narloch, Jakub Pawlak, Maja Piątkowska, Sebastian M. Słomiński, Paweł Wieliczko.
Więcej 👉🏻 link

Partnerzy Teatru Pijana Sypialnia:
Dorożkarnia
Fundacja Ferment Twórczy

Grzybu

Komentarze