VI Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych

Wraz z początkiem roku szkolnego, w weekend 4-5 WRZEŚNIA 2021 zapraszamy na 6 edycję Międzynarodowego Festiwalu Lalka na Scenie na Rynek Nowego Miasta w Warszawie! Na Widzów podczas festiwalowego weekendu czekają bezpłatne spektakle uliczne Artystów z Polski, Francji, Włoch, Czech i Słowacji, rodzinna atmosfera, spektakle dla małych i dorosłych, wiele emocji i radości, spotkania z Mistrzami, teatr uliczny „od kuchni”, marionetki i pacynki na wyciągnięcie ręki, najstarsza na świecie ponad 100-letnia marionetka, muzyka płynąca z zabytkowej katarynki, spotkania i rozmowy z Artystami oraz warszawska kranówka.

DATA FESTIWALU: sobota (4.09) i niedziela (5.09) 2021
MIEJSCE: Rynek Nowego Miasta, Warszawa
🕛 GODZINY SPEKTAKLI: start każdego spektaklu o pełnej godzinie w sobotę i niedzielę: 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, a ostatni rozpocznie się o godz. 16.00.
🌦☀️☔️ POGODA: w przypadku deszczu, chwila przerwy – i kontynuacja dalszych spektakli
🪑 UWAGA! JAK CO ROKU ZABIERAMY ZE SOBĄ NA FESTIWAL: koce, poduchy, krzesełka, aby zająć wygodne miejsce w Strefie Widza
😷 UWAGA! Przy wejściu na teren Strefy Widza wszyscy uczestnicy będą proszeni o dostosowanie się do zasad (w związku z sytuacją COVID-19) m.in.: dezynfekujemy ręce, przestrzegamy zasad zachowania dystansu społecznego i zajmujemy tylko wskazane miejsca.

HARMONOGRAM, 4 września 2021 (sobota)
godz. 12.00 – Ouzeri Lyes, Le Theatre des Marionnettes Again, Polichinelle (Francja)
godz. 13.00 – Robert Poryziński, Teatr Miejsca, Opowieści Papierowego Teatru na podstawie baśni Andersena
– Dzielny Ołowiany Żołnierz i Brzydkie Kaczątko (Polska)
godz. 14.00 – Ivan Gontko/Rebeka Gontkova, Teatr Tyjatr, Wskrzeszona nieboszczka (Słowacja)
godz. 15.00 – Luis Montoto i Pavla Smacová, Teatr Karromato, Tauromaquia (Czechy)
godz. 16.00 – Paolo Rech, Bambabambin Puppet Theatre, Harlequinades (Włochy)

HARMONOGRAM, 5 września 2021 (niedziela)
godz. 12.00 – Robert Poryziński, Teatr Miejsca, Opowieści Papierowego Teatru na podstawie baśni Andersena
– Dzielny Ołowiany Żołnierz i Brzydkie Kaczątko (Polska)
godz. 13.00 – Ouzeri Lyes, Le Theatre des Marionnettes Again, Polichinelle (Francja)
godz. 14.00 – Ivan Gontko/Rebeka Gontkova, Teatr Tyjatr, Wskrzeszona nieboszczka (Słowacja)
godz. 15.00 – Paolo Rech, Bambabambin Puppet Theatre, Harlequinades (Włochy)
godz. 16.00 – Luis Montoto i Pavla Smacová, Teatr Karromato, Tauromaquia (Czechy)

Po każdym spektaklu:
📍 rozmowy z artystami oraz muzyka z zabytkowej katarynki.
📍 degustacja warszawskiej kranówki

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze