Video, Jula, Gromee i Teatr Pijana Sypialnia – lipcowy weekend z muzyką i teatrem

W połowie lipca zapraszamy Was na weekend pełen wrażeń muzycznych i doznań kulturalnych w parku Olszyna! W planie mamy spektakle teatralne, koncerty i piknik rodzinny z atrakcjami. Lato na Bielanach nabiera rozpędu!

Piątek na spokojnie
Piątkowe popołudnie 14 lipca zaczynamy o godz. 17:00, spektaklem „Wyjowisko” Teatru Pijana Sypialnia. Widowisko zabierze nas do krainy sielskiej atmosfery, jakże by inaczej gospody, gdzie przebiegły komediant podejmuje się zdobycia serca karczmarki. Przedstawienie ubarwią pieśni biesiadne Stanisława Moniuszki i Fryderyka Chopina.
Następnie, o godz. 20.00, wystąpi dla nas Video, jeden z najpopularniejszych zespołów współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej z trzema albumami na koncie. Podczas koncertu usłyszymy takie kultowe utwory jak „Idę na plażę” czy „Ktoś Nowy”!
Sobota na całego
15 lipca o godz. 12:00 spotykamy się ponownie z Teatrem Pijana Sypialnia, który tym razem wystawi spektakl dla dzieci „Bajka o słowach”. Wyruszymy w podróż po najdalszych zakątkach kosmosu z Lotką, ratującej swoją przyjaciółkę, a na naszej drodze stanie m.in. Smok Cmok, który nie potrafi ziać ogniem. Następnie bawimy się na pikniku rodzinnym z atrakcjami i strefą gastronomiczną!
Wieczorem, o godz. 18:30 wystąpi dla nas Jula, czyli Julita Fabiszewska, autorka nagradzanych i wyróżnianych piosenek. Jej najnowszy tegoroczny singiel „Patronus” został zaprezentowany w programie Dzień Dobry TVN i spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami. Tuż po niej na scenie pojawi się Gromee, najlepszy DJ/Producent 16. gali Eska Music Award, który zamierza porwać nas skoczną i taneczną muzyką klubową!
Sobotni wieczór zakończymy z silent disco, na które od godz. 20:00 zaprosi uczestników Hulakula, partner wydarzenia.
Wybierzcie Bielany na weekend!
Partnerzy wydarzenia: Bielański Ośrodek Kultury, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany, Hulakula

Gąbińska, 00-001 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze