Viki Gabor i Danzel na pożegnanie wakacji!

☀️😎Mamy dla Was fantastyczną, muzyczną niespodziankę na pożegnanie wakacji na Bemowie!

🎶26 sierpnia o godz. 18.00 w Amfiteatrze Bemowo zaśpiewa utalentowana gwiazda młodego pokolenia –👩‍🎤Viki Gabor ze swoim zespołem! O 19.30 na scenie zobaczymy belgijskiego muzyka🎙Danzela, który znany jest nieco starszej publiczności.

🎵Usłyszymy największe przeboje Viki Gabor, m.in. „Moonlight”, „Toxic Love” i „Napad na serce”, który ma szansę zostać przebojem lata 2022. Piosenki artystki opowiadają o sprawach💜bliskich jej pokoleniu: problemach wchodzącej w życie nastolatki, potrzebie tolerancji, przyjaźni i budzącej się miłości.

🎸Danzel w 2004 r. podbił rozgłośnie radiowe hitem „Pump It Up”. Ostatnio skłania się ku muzyce akustycznej z delikatną nutą elektroniki. Na koncercie promować będzie swój ostatni singiel „Time Machines”. Nie zabraknie też legendarnego utworu „Wehikuł Czasu” Dżemu czy „Nothing else matters” z repertuaru zespołu Metallica.

😍Artyści w 2022 r. wystąpili w programie telewizyjnym „Twoja twarz brzmi znajomo”, od tej pory przyjaźnią się prywatnie.🔥Tego wieczoru naładują nas swoją energią, abyśmy w nowy rok szkolny i jesienne dni weszli z zapałem i optymizmem.

🤩Jesteście gotowi na niezapomniane pożegnanie wakacji? Nie może Was zabraknąć❗️

🆓Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze