Warsaw Games Week 2017

Warsaw Games Week 2017

T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest to impreza, która już trzeci rok z rzędu dostarczy emocji fanom dobrej rozrywki. Zajmie rekordową powierzchnię wystawienniczą 12 000 m2. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Połączenie sił z LifeTube Video Fest, na którym będzie można spotkać najlepszych twórców YouTube’owych zaowocuje możliwością uczestnictwa w dwóch imprezach, na które odwiedzający dostaną się w cenie 1 biletu.

Wśród wystawców znajdziesz m.in.: Activision, Cenegę, Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska, Ubisoft, Drobiny Czasu, ESL, Galerię Plakatu, Good Loot, Gundam Polska, IMGN.PRO, Komikslandię, Kruger & Matz, Lenovo, Magazyn Pixel, Modecom, Muve, Nintendo, Przystangracza i Sprzymierzeni BF, RedBull, Saturn i Seagate.

Bilety na imprezę dostępne są w sprzedaży internetowej – www.warsawgamesweek.pl i www.eventim.pl lub w punktach stacjonarnych Eventim, Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert oraz księgarniach PWN.

T-Mobile WGW / LT Video Fest można będzie odwiedzić w następujących dniach:
● 13.10.2017 (piątek) – w godzinach 10:00-20:00.
● 14.10.2017 (sobota) – 9:00-19:00
● 15.10.2017 (niedziela) – 9:00-17:00

LifeTube Video Fest – spotkaj największe gwiazdy YouTube

Największe święto YouTube w Polsce powraca już za miesiąc! To jedyna taka okazja w roku, na spotkanie ulubionych Twórców internetowych i zdobycie autografów od idoli w specjalnej strefie. Youtuberzy wystąpią też na wielkiej scenie.

Podczas wydarzenia przewidziane są panele, sesje Q&A, warsztaty oraz konkursy. Uczestnicy mogą liczyć na wyjątkowe akcenty muzyczne. Na scenie pojawią się m.in. Letni Chamski Podryw w znanym składzie: Maciej „Canton” Piotrowski i Dawid „Anton” Antonkiewicz oraz Na Pełnej – twórcy tegorocznego, youtubowego hitu „Nie Tak Szybko (Despacito PARODIA)” (prawie 7,5 mln wyświetleń!).

W trakcie eventu znajdzie się też coś dla fanów magii! Swoje show poprowadzi najpopularniejszy, polski iluzjonista – Y. Wyzwanie uczestnikom rzuci także Matura To Bzdura ze swoją nową aplikacją Quiz House. Dodatkowo na wydarzeniu będzie otwarta przestrzeń poświęcona, uwielbianym przez wszystkich planszówkom – ogromna strefa dla ponad 250 osób powstanie we współpracy z GameTrollem.

Festiwal YouTube to przede wszystkim Twórcy. W tym roku będą z nami między innymi: Ajgor Ignacy, AdBuster, Ziemniak, Tivolt, Ravgor, Kameralnie, Marco Kubiś, Y, Matura To Bzdura, Letni Chamski Podryw, Na Pełnej i wielu, wielu innych. Obecność kolejnych Twórców będzie komunikowana już niebawem na Facebooku i Instagramie LifeTube!

Grzybu

Komentarze