Warszawskie Targi Fantastyki – Wiosna 2023

Już 15 – 16 kwietnia 2023 📅 ponownie zapraszamy do Fantastycznego EXPO XXI na​ odległy kraniec świata fantastyki do krain pełnych opowieści o odwadze i honorze 🏵. Zanurzymy się w świat pełen legend, smoków i tajemnic ⛩🐉🥷. Tak jak zawsze na każdego z Was czekać będzie mnóstwo stoisk Fantastycznych Wystawców 🛍, niesamowita atmosfera oraz wiele spotkań autorskich ✒ (mamy dla Was kilka niespodzianek w tej kwestii).

Wiosenna edycja Targów to jak zawsze idealne miejsca, aby zachwycić się nietypowym rękodziełem 💎, poznać trendy w wydawniczym świecie fantastyki oraz spotkać swoich ulubionych twórców i rzemieślników 🏺📖. Na stoiskach naszych Fantastycznych Wystawców będzie można znaleźć każdego rodzaju przedmioty codziennego użytku, artykuły hobbystyczne, książki, gry planszowe, gadżety, biżuterię – wszystko oprószone szczyptą magii .
Przyjdź i przekonaj się, że fantastyka niejedno ma imię, a zanurzenie się w jej świat to fantastyczna przygoda! 🏯
Jesteś z nami pierwszy raz i nie wiesz o co chodzi? Już wyjaśniamy!
Warszawskie Targi Fantastyki od 2015 roku gromadzą fanów szeroko pojmowanej fantastyki dając im możliwość spotkania ulubionych autorów, twórców oraz oddania się szałowi zakupów u Fantastycznych Wystawców.
Na każdego odwiedzającego Targi czekają spotkania z naszymi Fantastycznymi Gośćmi, niesamowita atmosfera oraz…
… nasi Fantastyczni Wystawcy, a u nich:
💥 książki,
💥 komiksy,
💥 gadżety,
💥 biżuteria,
💥 kosmetyki,
💥 zabawki,
💥 ubrania,
💥 akcesoria wszelkiego rodzaju i rozmiaru,
💥 inne cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła i nie wiadomo czego jeszcze 🙂
🎟 Przedsprzedaż biletów rozpocznie się na początku marca i potrwa do 11 kwietnia. Tym razem sprzedażą i obsługą Waszych biletów zajmie się eBilet.
Po zakończeniu przedsprzedaży bilety będzie można zakupić w kasach podczas trwania wydarzenia, ale… karnety dwudniowe i pakiety wejściówek będzie można zamówić ❗WYŁĄCZNIE❗ w przedsprzedaży.
🎟 To była niełatwa, by nie powiedzieć bardzo trudna, decyzja, ale „wszystko drożeje a żyć trzeba” – jak mawiała pewna słynna czarodziejka. Począwszy od edycji wiosennej zmieniają się ceny wejściówek na Targi. Za to, aby złagodzić nieco tą zmianę, wprowadzamy – na razie eksperymentalnie – pakiety wejściówek dla par i grup rodzinnych.
➡ Przedsprzedaż:
⛩ Karnet 2 dniowy: 23,00
⛩ Bilet Jednodniowy Normalny: 17,00
⛩ Bilet Jednodniowy Ulgowy: 12,00
➡ Pakiety wejściówek (2 dniowe):
⛩ Para (2N): 40,00
⛩ Trójka (1N + 2U): 55,00
⛩ 2 Pary (2N + 2U): 75,00
⛩ Full (2N + 3U): 90,00
⛩ Poker (2N + 4U): 110,00
▪ W pakietach N oznacza wejściówkę normalną, U – ulgową.
▪ Wszystkie pakiety są DWUDNIOWE.
▪ Bilety i wejściówki Ulgowe są przeznaczone WYŁĄCZNIE dla Uczestników poniżej 13 roku życia. Tacy Uczestnicy MUSZĄ przebywać pod opieką osoby PEŁNOLETNIEJ przez CAŁY czas pobytu na wydarzeniu.
➡ Kasy w trakcie trwania wydarzenia:
⛩ Bilet Jednodniowy Normalny: 20,00
⛩ Bilet Jednodniowy Ulgowy: 15,00
➡ Najmłodsi Fani (poniżej 7 roku życia) tradycyjnie zwolnieni są z obowiązku posiadania biletu 🙂
🎟 Drugą z niełatwych decyzji było ograniczenie asortymentu gadżetów z naszą Fantastyczną Syrenką. Po pierwsze nie będzie można ich zamówić w przedsprzedaży. Po drugie w Fantastycznym Sklepiku na wydarzeniu do zakupienia będą jedynie przypinki, magnesy, podstawki oraz torby z aktualnej edycji i to, co jeszcze mamy w magazynie z edycji poprzednich.
⏰ Godziny otwarcia Targów ⏰
⛩Sobota: 10:00 – 20:00
⛩ Niedziela: 10:00 – 18:00
❗ UWAGA ❗ Ważne
➡ Impreza odbędzie się na terenie obiektu EXPO XXI w Warszawie w Hali 4 – to ta wolnostojąca hala.
➡ Na terenie EXPO XXI znajduje się duży, płatny parking naziemny oraz podziemny, z którego każdy z Uczestników może korzystać.
➡ Na terenie obiektu do Waszej dyspozycji będzie niewielka szatnia
➡ Dodatkowo ze względu na to, że nasza impreza nie jest i nie będzie konwentem, dbając o bezpieczeństwo wszystkich, na terenie Targów obowiązuje całkowity zakaz zasiadania lub blokowania w inny sposób przejść, schodów i dróg ewakuacyjnych.
➡ Ponadto obowiązywać będzie także zakaz wnoszenia i spożywania na terenie Targów posiłków oraz produktów spożywczych, które nie zostały zakupione na terenie imprezy. Ten zakaz nie będzie dotyczył jedynie tych, którzy z imprezy wyjść nie mogą lub nie powinni tego robić czyli Gości, Wystawców i Obsługi. Na terenie hali nie zabraknie Waszych ulubionych Wystawców serwujących napoje oraz drobne przekąski a przed halą planujemy Strefę FoodTrucków.
Życzymy Wam fantastycznego czasu oczekiwania na nadchodzącą imprezę 🐉
W kwietniu widzimy się po raz kolejny w EXPO XXI!
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze