„Weekend za pół ceny” w Warszawie

Letni sezon turystyczny już za nami, ale Polska Organizacja Turystyczna zachęcacie Polaków do korzystania z usług turystycznych jesienią.

– Ogólnopolska akcja „Polska zobacz więcej”, weekend za pół ceny”, ma służyć promocji naszego kraju poza głównym sezonem turystycznym, tłumaczy Jacek Janowski z Polskiej Organizacji Turystycznej, dodaje, że niektórzy uważają, że spotykane w Polsce atrakcje turystyczne sprawiają, że właśnie jesienią niektóre regiony są piękniejsze niż w lecie.

W październiku turystyka o połowę dzięki akcji przygotowywanej wspólnie z ministerstwem sportu o nazwie „Polska zobacz więcej”, weekend za pół ceny” – można zwiedzać atrakcje turystyczne zdecydowanie taniej. Od 6 do 8 października będzie można skorzystać ze zniżek w hotelach, pensjonatach, muzeach czy restauracjach w ramach akcji „Weekend za pół ceny”.

Aby zobaczyć pełna listę współpracujących obiektów, należy wejść na stronę www.polskazobaczwiecej.pl, gdzie znajduje się lista miejsc ze zniżkami w Polsce podczas tego październikowe weekendu. Na stronie można zarezerwować miejsce zniżkowego pobytu lub zjedzenia taniego posiłku

To już trzecia edycja akcji i zgłosiła się do niej rekordowa liczba podmiotów oferujących zniżki na noclegi, pobyt, posiłki, czy atrakcje turystyczne, rekomendowane również przez Polską Organizację Turystyczną.
W tej edycji do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” zgłosiło się 560 partnerów, są to głównie: hotele, pensjonaty, muzea i restauracje. Najwięcej ofert wpłynęło w tym roku z województw małopolskiego oraz pomorskiego.

Ich pełną listę można znaleźć w internecie na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

W poprzedniej – wiosennej – edycji akcji z ofert skorzystało 80 tysięcy osób. Polska Organizacja Turystyczna liczy, ze tej jesieni padnie rekord i z oferty skorzysta 100 tysięcy osób.

 

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze