Wielkie Otwarcie Pokoju na lato | Mikromusic x Julia Pietrucha x Miuosh

18 maja, w Noc Muzeów, zapraszamy na Wielkie Otwarcie jubileuszowego sezonu działalności Pokoju na lato! 🕊

Koncertem otwierającym nasz tegoroczny sezon świętujemy podwójny jubileusz: 10-lecie działalności Pokoju na lato i 20-lecie obecności zespołu Mikromusic na muzycznej scenie.
Z tej okazji artyści postanowili zaprosić do udziału gości specjalnych: 💛Julię Pietruchę i 💛Miuosha, z którymi wykonają swoje piosenki w nowych aranżacjach 💥
Dodatkowo nasza publiczność będzie miała możliwość usłyszeć przedpremierowo utwory z najnowszej płyty, której premiera zaplanowana jest na jesień 2024 r.
❤MIKROMUSIC❤
zespół założony we Wrocławiu przez wokalistkę Natalię Grosiak i Dawida Korbaczyńskiego. Określają swoją twórczość jako avant art pop, a w ich muzyce słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Zespół w 2020 r. został uhonorowany Fryderykiem w kategorii Muzyka Poetycka.
💙Natalia Grosiak💙 często zapraszana jest do muzycznych projektów innych artystów, wystąpiła między innymi z L.U.C., Smolikiem, Sanah czy Miuoshem. W latach od 2002–2020 zespół wydał siedem albumów studyjnych, koncertował na najważniejszych polskich festiwalach oraz za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. IG: @mikromusic
🟡Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba osób jest ograniczona, co oznacza, że uczestniczyć będzie mogło tyle osób, ile pomieści nasza zielona skarpa.
🟢INFORMACJA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Na wózku można się dostać korzystając z naszego dzwonka umieszczonego przy schodach, daje to sygnał naszemu zespołowi, który przyjdzie z pomocą. Dla osób z niepełnosprawnościami czeka wyznaczona strefa przy scenie.

Towarowa 25, 00-844 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze