Wystawa „3×50 Międzynarodowy Przegląd Sztuki Nowoczesnej”

Wystawa „3×50 Międzynarodowy Przegląd Sztuki Nowoczesnej cz. II” prezentuje prace 16 różnych artystek i artystów z Polski i z zagranicy: Elżbiety Bogusławskiej, Danuty Czyżyk, Adama Kolaśniewskiego, Zbigniewa Kozłowskiego, Mirosława Krzyśkowa, Bożeny Kuzio-Bilskiej, Marii Macięgi, Joli Michalak, Beaty Pflanz, Moniki Plewki Wiesławy Siejki, Joanny Stępkowskiej, Magdaleny Szczuraszek, Romany Szczuraszek, Kamili Wojciechowicz-Krause oraz Adama Wyżlica.

Wystawa jest częścią projektu „3×50″(http://www.3×50.pl/), którzy organizatorzy opisują następująco:
„Oryginalna nazwa „3×50″ jest prosta, jak można by sądzić, lecz za nią kryje się zamiar pokazania trzech różnych obiektów artystycznych o wymiarach 50 cm na 50 cm – przedmiotów użytkowych i ozdobnych, nadających się do przestrzeni zamkniętej i otwartej.
Czterdziestu artystów, prezentujących różnorodne obiekty artystyczne, miało jedno zadanie: pokazać to, co NOWOCZESNE. Każdy uczynił to według własnego wyobrażenia i prace wykonane są w najróżniejszych technikach wyrazu artystycznego.”

Zapraszamy do oglądania wystawy w terminie od 9 do 31 sierpnia, w Domu Kultury „Dorożkarnia”, codzienne w godz. 10.00 – 20.00.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze