Zakończenie Lata 2020 na Bemowie

Już 12 września odbędzie się Impreza Prozdrowotna – Zakończenie Lata na Bemowie. Impreza zaczyna się o godzinie 13.00 piknikiem, a od godz. 17.00 koncerty gwiazd w Amfiteatrze Bemowo. Wpadajcie do Parku Górczewska!

O godz. 13.00 rozpocznie się piknik, podczas którego przewidzianych jest wiele atrakcji. W strefie prozdrowotnej odbędą się m.in.: konsultacje lekarskie i dietetyczne, będzie możliwość wykonania pomiaru tkanki tłuszczowej, ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru, a także wykonania badania stóp podoskopem wraz z  konsultacją. Na najmłodszych czekać będą warsztaty o tematyce ekologicznej, skręcanie balonów oraz wodne tatuaże.  Przez cały czas trwania pikniku odbywać się będą zajęcia prozdrowotne dla mieszkańców: joga, zdrowy kręgosłup, taniec towarzyski dla początkujących, samoobrona  dla dzieci oraz zajęcia pokazowe cheerleadingu.

Podczas wydarzenia mieszkańcy będę też mieć okazję spróbować smakołyków z różnych stron świata w ramach Bemowskiego Festiwalu StreetFood-u, który jest częścią cyklu warszawskich festiwali jedzenia ulicznego „Głodna Warszawa”.

Od godz. 17.00 w Amfiteatrze Bemowo odbędą się  znakomite koncerty. Jako pierwszy wystąpi 4Dreamers, następnie Honorata Skarbek, a na zakończenie legenda polskiej sceny – Lady Pank!

Wstęp jest wolny, liczba miejsc ograniczona!

  • UWAGA: W trakcie wydarzenia należy stosować się do aktualnych zaleceń rządowych (w  tym Państwowej Inspekcji Sanitarnej – Sanepid), związanych z epidemią Covid-19. Wszyscy uczestnicy wydarzenia są zobowiązani zasłonić nos i usta, zachować bezpieczny dystans od pozostałych uczestników wydarzenia oraz stosować się do wytycznych Organizatora.
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze