…że HO HO! – dobre jedzenie a wieczorem imprezka

...że HO HO! - dobre jedzenie a wieczorem imprezka

Działalność lokalu …że HO HO! podzielona jest na dwie oddzielne formuły.

W ciągu dnia możecie skosztować niecodziennych dań. Stworzone przez lokal menu łączy nowatorstwo z tradycyjną, polską kuchnią. Dzięki różnorodności podawanych w potraw możecie być pewni, że nawet największy niejadek znajdzie coś dla siebie. Dania główne, zupy, sałatki i desery podajemy w słoikach. W ciągu dnia możecie nie tylko najeść się do syta za niewielkie pieniądze (zupa + drugie danie + deser za jedyne 16,90 zł), ale również napić się wybornej kawy i posiedzieć w miłym towarzystwie.

Pod osłoną nocy lokal zamienia się w pub & shot bar. Organizujemy imprezy wieczorne, podczas których odbywa karaoke, również transmisję z wydarzeń sportowych, tj.: piłka nożna, siatkówka, boks, gala KSW, skoki narciarskie..

Codziennie przygotowują dla Was nowe promocje i codziennie leci inny rodzaj muzyki! Co można zjeść i co jest w planach na najbliższe dni? Tego dowiecie się z aktualności i z fanpage’a na Facebooku!

Fakt, że …że HO HO! łączy w swojej działalności formuły restauracyjną i klubową, sprawia, że jest to uniwersalna miejscówka w Warszawie, która gwarantuje świetną zabawę.

Lokal czynny 23/24h. Godzinę, przez którą jest zamknięte, miła obsługa przeznacza na sprzątanie.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze