FAQ

Czemu nic nie dodajecie w weekendy?

Bo w weekendy to my na te wszystkie wydarzenia chodzimy, nie jesteśmy robotami – lubimy się bawić 😛 Zanim przyjdzie piątek, przez cały tydzień dodajemy nasze propozycje na nadchodzący weekend. Można je zobaczyć klikając w menu Wydarzenia>Weekend.

Czy można z Wami współpracować?

A pewnie że można – wystarczy napisać na kontakt@serwer2160780.home.pl z propozycją współpracy. Chętnie obejmujemy swoim patronatem różne wydarzenia i projekty. Lubimy też konstruktywną krytykę, więc również swoje opinie i pomysły można do nas podsyłać.

O co chodzi z tym kawałkiem na dziś?

Stwierdziliśmy że podczas przeglądania naszej stronki doładujemy Was pozytywna energią na cały dzień proponując Wam utwory których sami słuchamy. Wybrane propozycje są wybierane totalnie subiektywne. To nie lista 'Hop-bęc’. Wszystkie kawałki wrzucamy na playlistę: https://www.youtube.com/playlist?list=PLOPAwtYM4MuZuIIkTvO2vCarncI_Y0dX5

O czym nie piszecie?

Nie piszemy o polityce, religii, wypadkach samochodowych i popełnionych przestępstwach. Tym zajmują się podobne do nas strony i szczerze mówiąc uważamy to za stratę czasu. Nasza strona zajmuje się kulturą i ukazaniem pozytywnego wizerunku Warszawy ale też sprawami istotnymi dla każdego mieszkańca miasta, dlatego jeśli coś fajnego się wydarzyło to dajemy o tym znać. Nie będziemy tutaj robić kroniki policyjnej czy miejsca do wylewania hejtu. Jeśli ktoś chce poznać nasze stanowisko w pewnych sprawach to prosimy o prywatną wiadomość.