O nas

Portal wszystkoowarszawie.pl to inicjatywa ukazania Warszawy z pozytywnej strony, która dla niektórych często bywa niezauważalna przez brak informacji w mediach. To miasto żyje, ciągle się w nim coś dzieje – wystarczy ktoś, kto to wszystko dobrze ogarnia i już wiadomo gdzie i kiedy możemy oderwać się od codzienności. Dodatkowo wyłapujemy ciekawe inicjatywy w których każdy może wziąć udział, mające na celu nie tylko budowanie pięknego wizerunku stolicy, ale również pomoc tym którzy jej potrzebują. Znaleźć tutaj możecie również jedzeniowe promocje i konkursy związane z życiem Warszawy. Chcemy byśmy wzajemnie tworzyli ten portal, dzielili się wiedzą i opiniami.

Pozdrawiamy,

Redakcja

LG

Założyciel portalu. Entuzjasta Warszawy niekomercyjnej. Dusza artystyczna która obserwujące z boku ciekawszą stronę stolicy. Czasem aktywnie biorący udział w jej życiu. Wychodząc naprzeciw osobom które nie wiedzą (jeszcze!) jak w Warszawie się odnaleźć, założył portal wszystkoowarszawie.pl by pokazać że tutaj wcale nie musi być drogo, nudno i sztywno.


HK

Specjalność? Eventy! Od koncertów po spotkania literackie, odnajduje ciekawe wydarzenia w stolicy. Zasada? Najlepiej za darmo lub za symboliczne 5 złotych. Codziennie można sobie zaplanować wieczór i świetnie się bawić robiąc nowe, oryginalne rzeczy.


PS

Jedzenie to moja pasja i hobby, stąd wydarzenia które przykuwają moją uwagę to głównie targi jedzeniowe, festiwale i zloty wszelkiego rodzaju. Dla mnie wiosna zaczyna się gdy pierwsze food trucki pojawiają się nad Wisłą.