Ferie zimowe z Muzeum Fryderyka Chopina

Chociaż ferie zimowe większość z nas spędzi w tym roku w domach, a zimy za oknami też wcale nie widać, zachęcamy, żeby do domów zaprosić muzykę i dołączyć do grona przyjaciół Fryderyka Chopina.

Codziennie o 10.00 czekajcie na muzyczne wyzwanie, które będziemy publikować w wydarzeniu na Facebooku. Każdego dnia będziecie nagradzani upominkami najbardziej pomysłowe realizacje zadań. Upominki przygotowano także dla najbardziej wytrwałych – otrzymają je Ci, którym uda się zrealizować i udokumentować przynajmniej 7 wykonanych zadań. Zdjęcia i filmiki pokazujące, jak poradziliście sobie z zadaniami udostępniajcie na swoim profilu z dopiskiem #feriezMuzeumChopina.
Pamiętajcie, żeby ten post ustawić, jako „publiczny”!
We wtorek lub czwartek możecie wziąć udział w warsztatach online, podczas których dowiemy się, jak kompozytor spędzał czas ze swoimi przyjaciółmi i pomyślimy o tym, jak w planie swojego dnia zaplanować spotkanie z Chopinem w gronie własnych przyjaciół. Na warsztaty online obowiązują zapisy i symboliczna opłata 1 zł od osoby. Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku 6-10 lat.
Harmonogram
Codzienne wyzwanie muzyczne
4-17.01, godz. 10.00
Dzień z Chopinem i przyjaciółmi – warsztaty online na platformie ZOOM
5.01, 7.01, 12.01, 14.01, godz. 11.00
Na ferie zaproś do domu muzykę i zostań przyjacielem Fryderyka Chopina. Zapraszamy!
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze